Standard.

srijeda maj 23

Neće da čita latinicu: Profesor iz Danilovgrada na disicplinskom

Uprava Gimnazije Petar Prvi Petrović Njegoš iz Danilovgrada pokrenula je disciplinski postupak protiv profesora Jugoslava Blagojevića jer je odbio da učenicima pročita saopštenje na latinici, zahtijevajući da uprava izdaje obavještenja…

568 hits

srijeda maj 23

Dušan Vuksanović ostaje v.d. državnog arhitekte još pola godine

Vlada Crne Gore produžila je v. d. mandat još za šest mjeseci  glavnom državnom arhitekti prof. dr Dušanu Vuksanoviću.

51 hits

srijeda maj 23

Italijanska filmska smotra u Podgorici: Druženje uz najsavremenije komedije

Objavljeno u: Društvo

by zeljka

Italijanska filmska proljećnja smotra održaće se u period do 24. do 26. maja u Cineplexx-u Delta City, Podgorica.

200 hits

srijeda maj 23

Moguća kiša s gradom

U Crnoj Gori će danas biti promjenljivo i nestabilno, povremeno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom.

81 hits

srijeda maj 23

Moguća kiša s gradom

Objavljeno u: Društvo

 
 
 
 
srijeda, 14 februar 2018 21:45

Evo ko sjutra neće imati struje

Crnogorski elektrodistributivni sistem obavijestio je građana koji gradovi će sjutra biti bez struje.

Zbog planiranih radova na mreži u četvrtak, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

- u terminu od 11:30 do 14 sati – područje Zete;

- u terminu od 09 do 12 sati: dio Bijelog Polja, Berislavci, Radio predajnik, Plavnica i motel „Plavnica“;

- u terminu od 09 do 11 sati: dio Golubovaca, Dom zdravlja „Golubovci“, zgrada GO „Golubovci“ i Beglaci;

- u terminu od 08 do 11 sati: centar Tuzi, Milješ, Šipčanik, Karabučko Polje, Vuksanlekići, Sukuruć, Kodrabudan, Dreševići, Podhum, područje Hota, Dušići, Kodra, Lekovići, Vranj, Vladne, Dubrave, Milješ, Dinoša, Ljuljanovići, Cijevna, Kuće Rakića, Tuški Rogami i dio Kakaricke Gore;

- u terminu od 11:30 do 14 sati: područje Lješanske nahije (Barutana, Liješnje, Goljemadi, Begova Glavica, Pelinovo, Bigor, Brežine, Staniseljići, Parci, Gradac, Buronje, Zagora, Progonovići, Ćetetići, Lipe, Krusi, Popratnica, Drazevina Kornet, Gornji Kokoti, Beri, Šteke, Ledo, Vuk petrol, Grbavci, Lekići, dio Donjih Kokota, Mont - karton, Golužba i Vojno Dobro.

Cetinje

- u terminu od 07 do 16:30 sati: Žabljak Crnojevića, Dodoši, Kraće Do, Šinđon, Meterizi, Kokošice, Dobrska Župa, Đalci, Češljari, Gospoštine, Pipac, Cerov Pod, Jankovića Krš, Rvaši, Drušići, Prevlaka, Karuč i Bobija;

- u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Donji Kraj, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do, Ržani Do, Grab, Zaljut, Bata, Jasen, Musta Rupa, Izvori, Tisovac i Kobilji Do;

- u terminu od 10 do 16 sati: Belvederska, Islandska, Vučedolska i Petrovgradska ulica;

- u terminu od 09:30 do 16 sati - Dujeva;

- u terminu od 08 do 12 sati - Dubovik.

Nikšić

- u terminu od 10 do 15 sati: Počekovići, Vidne, Kljakovica, Podvrš, Jabukovac, Koravlica, Vraćenovići, Obljaj, Vučji Do, Pilatovci, Bratogošt, Vrbice, Ubla, Rvana Gora i Bjelice.

Budva

- u terminu od 09 do 15 sati: naselje Rozino.

- u terminu od 11 do 14 sati: Golubovina, Bijeli Do, BPZ II i III faza, Mediteranski Sportski centar, dio naselja Rozino, dio naselja Dubovica, naselje Babin Do, naselje Rasadnik, dio naselja u blizini stare osnovne škole, S-54, Maestral-turs, Lastva Grbaljska, Svinjišta, Prijevor, Seoce, Jaz, Servisna zona Jaz, dio naselja Budva Polje (isključenja u trajanju od 15 minuta).

Herceg Novi

- u terminu od 09 do 13 sati – Zelenika (Avramovići);

- u terminu od 09 do 12 sati – selo Lučići;

- u terminu od 09 do 10 sati – Meljine, Podi i područje u okolini tvrđave „Španjola“;

- u terminu od 10 do 11:30 sati – Bijela i Kamenari;

- u terminu od 12 do 14 sati – Baošići i Đenovići.

Kotor

- u terminu od 10 do 13 sati – selo Zagora u Grblju;

- u terminu od 10 do 14 sati – dio traforeona Kobilja u Morinju;

- u terminu od 13 do 15 sati - Stari grad kod zgrade Opštine;

- u terminu od 10 do 13 sati - Prčanj (Lekovina).

Ulcinj

- u terminu od 11:30 do 14 sati - Đerane i Velika Plaža;

- u terminu od 09 do 14 sati: Donji i Gornji Štoj, Reč, Kodre Dakine i Ada Bojana;

- u terminu od 08:30 do 14 sati - naselje Kaliman.

Petnjica

- u terminu od 09 do 14:30 sati – Radmanci.

Plav

- u terminu od 08 do 14:30 sati - Skić (ogranak za Korita) i Prnjavor (ogranak za Magaze).

Rožaje

- u terminu od 09 do 14:30 sati – Kalače i Seošnica.

Andrijevica

- u terminu od 09 do 14:30 sati: Dolac, Vinicka, Navotina, Rijeka Marsenića, Šekular, Trepča i Lukin Vir (kratkotrajno isključenje u navedenom terminu).

Bijelo Polje

- u terminu od 09 do 15 sati: selo Poda, Gimnazija i Babića Brijeg.

Mojkovac

- u terminu od 09 do 13 sati - Gostilovina.

Kolašin

- u terminu od 08:30 do 14 sati - Dragovića Polje i Šljivovica.

"Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni", saopšteno je iz CEDIS-a.

Ostavi komentar

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.