Crnogorski navijači krenuli za Beograd: "Čuće se skandiranje Crne Gore, obećavamo!"

Crnogorski navijači, njih oko 500, okupili su se ispred hotela "City" u Podgorici, odakle sa punih šest autobusa idu za Beograd gdje će bodriti naše "sokole" u meču sa Srbijom.…

Nole je na svoj servis osvojio zaredom 31 poen!

23 hits

Holanđani, dobrodošli nazad u vrh - "lale" nadigrale prvaka svijeta

by sport

Od polufinala Mundijala 2014. godine je trajala agonija fudbalera Holandije, koji nisu igrali na Evropskom prvenstvu i Mundijalu, ali ih je Ronald Kuman vratio tamo gdje im je mjesto -…

24 hits

FOTO - "Sokoli" pred meč sa Srbijom: Moramo da "iziginemo" na terenu kako bi ostvarili dobar rezultat

Fudbalska reprezentacija Crne Gore odradila je večeras na stadionu „Rajko Mitić“ posljednji trening uoči duela petog kola UEFA Lige nacija sa selekcijom Srbije.

22 hits

utorak, 13 februar 2018 14:47

Holandska dominacija se nastavlja

Brzi klizači iz Holandije su osvojili sve četiri zlatne medalje dosad u Pjongčangu

Zlatni Kjeld Najs Zlatni Kjeld Najs

Nastavila se dominacija brzih klizača iz Holandije na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu.

Predstavnici te zemlje osvojili su zlato i srebro i u trci muškaraca na 1.500 metara - najbrži je bio Kjeld Najs ispred Patrika Rusta, dok je do bronze stigao domaći predstavnik Min-Seok Kim.

Najs (28) je potvrdio da mu ovalna staza u Gangneungu izuzetno odgovara, jer je prošle godine na istom mjestu osvojio titulu svjetskog prvaka, a do svoje prve olimpijske medalje je stigao s vremenom 1:44,01.

Rust (22) je bio 85 stotinki sporiji od sunarodnjaka, dok je tinejdžer iz Južne Koreje, 18-godišnji Kim, bio 92 stotinke iza Najsa.

Brzi klizači iz Holandije su osvojili sve četiri zlatne medalje koje su bile na raspolaganju u Pjongčangu dosad, te čak osam od 12 odličja koja su podijeljena.

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.