nedjelja oktobar 21

VIDEO - Vučević, Jokić, Dončić i žestoka tuča Ronda i Pola obilježili noć

by sport

Noć u NBA obilježili su momci sa ovih prostora, ali više od svega događaji iz Los Anđelesa, gdje je došlo do žestoke tuče na utakmici Lejkersa i Hjustona.

41 hits

Mesi slomio ruku

by sport

Argentinski čarobnjak nezgodno pao na utakmici sa Seviljom i odmah počeo da se previja od bolova

45 hits

subota oktobar 20

VIDEO - Monako opet izgubio, Jovetić igrao do 64. minuta

by sport

Ni dolazak Tjerija Anrija na klupu Monaka nije probudio "kneževe".

43 hits

Budućnost dobila derbi na Brninom debiju i preuzela vrh

by sport

Novi lider Telekom Prve crnogorske fudbalske lige je Budućnost.

33 hits

utorak, 13 februar 2018 22:52

Jedan engleski klub je već u četvrtfinalu Lige šampiona, blizu mu je i drugi.

Mančester siti je na gostovanju Bazelu slavio sa 4:0 i otklonio sve dileme, ako ih je iko na ovom svijetu i imao.

Dva gola u Švajcarskoj je dao Ilkaj Gingogan, a po jedan Bernardo Silva i Serhio Aguero za novu ubjedljivu pobjedu tima Pepa Gvardiole.

Veliki korak ka prvom četvrtfinalu nakon sedam godina, a tek trećem u klupskoj istoriji, napravio je Totenhem.

Sparsi su već u 9. minutu u Torinu gubili sa 2:0, ali su do kraja stigli do remija.

Počelo je sjajno za Juventus, jer je Gonsalo Iguain već nakon 90 minuta sjajno zatresao mrežu Iga Ljorisa, a onda u 9. minutu iskoristio penal nakon naivnog faula Bena Dejvisa nad Federikom Bernardeskijem.

Nakon što su zicere promašili baš Iguain i Hari Kejn, sjajni engleski napadač je u 35. minutu zaobišao Đanluiđija Bufona i rutinski smanjio na 2:1.

Juventus je imao novi penal u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, kada je Serž Orije faulirao Daglasa Kostu, ali je Iguain ovog puta pogodio prečku.

Totenhem je to kaznio i u 72. minutu golom Kristijana Eriksena iz slobodnog udarca stigao do zasluženog remija.

„Stara dama“, dakle, vjerovatno mora da pobijedi u Londonu da bi išla u četvrtfinale, ali se čini da su Sparsi trenutno bolji...

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.

Posljednji put izmijenjeno četvrtak, 01 mart 2018 10:44