srijeda novembar 20

Novi dan za vraćanje dugova

by Alen

Prije sedam dana, kada se činilo da su otpisani, košarkaši Budućnosti savladali su Trento u gostima i osvetili mu se za poraz u "Morači". Večeras "plave" očekuje još jedno gostovanje, protiv još jednog tima koji je…

28 hits

U zlatnom gradu se krije prvi evropski trijumf

by Alen

Sezona od koje se na startu mnogo očekivalo nije krenula kako su planirali u Baru, ali dok u ABA ligi košarkaši Mornara polako ispravljaju nešto lošiji start, pobjeda u Evropi još se čeka...

22 hits

Murinjo novi trener Totenhema

by Alen

Totenhem je sinoć prekinuo saradnju sa Maurisiom Poketinom, a svega par sati kasnije promovisan je novi trener. U pitanju je - Žoze Murinjo.

32 hits

utorak novembar 19

Ivona Pavićević ne putuje u Japan zbog rumunskog doping skandala

by Alen

Doping skandal u Rumuniji zahvatio je i Crnu Goru.

195 hits

×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitati korisnika sa ID: 551
petak, 09 mart 2018 22:37

Stevan Jovetić daje gol za 1:0 protiv Strazbura Stevan Jovetić daje gol za 1:0 protiv Strazbura

Seriji golova Stevana Jovetića nema kraja.

Kapiten crnogorske reprezentacije je dao sedmi gol u Ligi 1, ovog puta u pobjedi Monaka na gostovanju Strazburu (3:1).

Jo-Jo je u 5. minutu pogodio na asistenciju Đibrila Sidibea, da bi u 19. izjednačio Stefan Baoken.

Monako je ipak brzo opet poveo preko Ronija Lopeša u 21. minutu, da bi u 41. konačni rezultat postavio Fabinjo.

"Kneževi" su se ovom pobjedom devet kola prije kraja učvrstili na 2. mjestu sa sedam bodova prednosti nad Marsejom, uz utakmicu više.