Fudbaleri Sutjeske poraženi na gostovanju Petrovcu

8 hits

BRAVO! Odbojkašice ispisale istoriju – Srbija je svjetski prvak!

by Milica Minić

Odbojkašice Srbije pobijedile su Italiju i postale šampionke Svjetskog prvenstva u Japanu poslije pet odigranih setova.

23 hits

VIDEO - Čelsi u 96. minutu oteo pobjedu Junajtedu

by sport

Derbi na „Stamford bridžu“ završen remijem

6 hits

utorak, 13 mart 2018 22:36

Francuski napadač ušao u 72. minutu i dao golove u 74. i 78. za pobjedu Sevilje (2:1)

Senzacija na „Old trafordu“! Sevilja je izbacila Mančester junajted i poslije tačno 60 godina ušla među osam najboljih ekipa Evrope.

Žoze Murinjo je poznat kao fenomenalan taktičar, pogotovo kada je odbrana svog gola u pitanju, ali mu je ovog puta taktičku lekciju održao Vinćenco Montela.

Čovjek kojeg je Milan otpustio je savršeno postavio igru u oba meča, primio je gol tek kada je sve bilo odlučeno, a večeras je povukao i fenomenalan potez - u 72. minutu je ubacio Visama ben Jedera, a Francuz porijeklom iz Tunisa u 74. i 78. dao dva gola Davidu de Hei.

Bili su to sedmi i osmi gol bivšeg napadača Tuluza u ovom izdanju Lige šampiona, čime je izbio na 2. mjesto liste strijelaca iza neprikosnovenog Kristijana Ronalda.

Romelu Lukaku je u 84. minutu smanjio na 2:1.

I Roma je u četvrtfinalu, nakon što je na „Olimpiku“ savladala Šahtjor sa 1:0 i zahvaljujući pravilu o golu u gostima prošla dalje, jer je u Harkovu izgubila 2:1.

Dvomeč je odlučio Edin Džeko, koji je u 52. minutu probacio loptu kroz noge Andriju Pjatovu.

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.

Posljednji put izmijenjeno utorak, 13 mart 2018 22:55