Vinston Šepard, Kadin Kerington i Andre Spajt odgovor na odlazak Derika Nidama i Brendisa Rejli-Rosa

Potpredsjednik Hrvatskog nogometnog saveza priznao da je donekle istina ono što priča selektor

10 hits

petak jul 20

Novak otvorio dušu, OVO je njegovo pismo ZA SVE VAS: Pišem vam između mijenjanja pelena i knjige sa dinosaurusima...

by Milica Minić

Novak Đoković je nedavno ostvario ogroman uspjeh kada je osvojio Vimbldon nakon višemjesečne pauze zbog povrede lakta. Ona ga je koštala ne samo izgubljenih bodova i učešća na turnirima, već…

99 hits

utorak, 13 mart 2018 22:36

Francuski napadač ušao u 72. minutu i dao golove u 74. i 78. za pobjedu Sevilje (2:1)

Senzacija na „Old trafordu“! Sevilja je izbacila Mančester junajted i poslije tačno 60 godina ušla među osam najboljih ekipa Evrope.

Žoze Murinjo je poznat kao fenomenalan taktičar, pogotovo kada je odbrana svog gola u pitanju, ali mu je ovog puta taktičku lekciju održao Vinćenco Montela.

Čovjek kojeg je Milan otpustio je savršeno postavio igru u oba meča, primio je gol tek kada je sve bilo odlučeno, a večeras je povukao i fenomenalan potez - u 72. minutu je ubacio Visama ben Jedera, a Francuz porijeklom iz Tunisa u 74. i 78. dao dva gola Davidu de Hei.

Bili su to sedmi i osmi gol bivšeg napadača Tuluza u ovom izdanju Lige šampiona, čime je izbio na 2. mjesto liste strijelaca iza neprikosnovenog Kristijana Ronalda.

Romelu Lukaku je u 84. minutu smanjio na 2:1.

I Roma je u četvrtfinalu, nakon što je na „Olimpiku“ savladala Šahtjor sa 1:0 i zahvaljujući pravilu o golu u gostima prošla dalje, jer je u Harkovu izgubila 2:1.

Dvomeč je odlučio Edin Džeko, koji je u 52. minutu probacio loptu kroz noge Andriju Pjatovu.

Posljednji put izmijenjeno utorak, 13 mart 2018 22:55