VIDEO - FRKA U ATINI: Adetokunbo nasrnuo na Fernandesa

Svađa između košarkaša Panatinaikosa i Reala

7 hits

VIDEO - Zbog navijača prekinut derbi Istanbula, trener Bešiktaša u bolnici

by sport

Utakmica prekidana pet-šest puta u kraćim intervalima dok nije došlo do velikog incidenta

6 hits

Porzingis propušta cijelu narednu sezonu?!

by sport

Njujork Niksi su prošlog ljeta napravili veliku čistku u timu, otjerali Karmela Entonija kako bi dali glavnu ulogu Kristapsu Porzingisu, ali se plan pretvara u košmar. Porzingis je 6. februara…

6 hits

subota, 17 mart 2018 20:40

Nevjerovatnu utakmicu odigrali Zrinjski i Željezničar (3:3) u derbiju Lige za prvaka Bosne i Hercegovine.

Slavlje fudbalera Zrinjskog Slavlje fudbalera Zrinjskog scsport.ba

Gosti iz Sarajeva vodili su čak 3:0 pod Bijelim brijegom u Mostaru i bili na korak od pobjede koja bi ih lansirala ka titulu.

Međutim, “plemići” su kreirali jedan od najspektakularnijih povrataka u istoriji fudbala, jer su u roku od samo četiri minuta stigli do boda!

Željo je autogolom Barišića, te pogocima Vranješa i Zakarića (penal) imao sigurnu prednost do 88. minuta, kada Jović smanjuje rezultat.

U prvom minutu nadoknade vremena Aćimović pogađa za 2:3, da bi već u sljedećem Zrinjski izjednačio autogolom štopera gostiju Bogićevića.

Poslije 24. kola Željezničar je i dalje lider sa dva boda prednosti u odnosu na Zrinjski, a u sljedećem kolu dočekuje Radnik iz Bijeljine, dok tim koji vodi legendarni Blaž Slišković očekuje novi derbi sa trećeplasiranim Širokim Brijegom.