Kaže da je prva njena misao kada se probudi i posljednja prije nego što zaspi Real Madrid

16 hits

utorak, 07 avgust 2018 22:52

VIDEO - Zvezdi samo 1:1 protiv autsajdera, Benfika jedina slavila kući

Spartak iz Trnave igrao 1:1 u Beogradu

Crvena zvezda je kao izraziti favorit ušla u dvomeč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, ali nakon prve utakmice ima razloga da strepi.

Beograđani su na stadionu “Rajko Mitić” odigrali 1:1 sa Spartakom iz Trnave, pa će revanš u Slovačkoj biti više nego zanimljiv.

Sve vrijedno pomena u Beogradu se desilo u dvije uzastopne akcije.

Zvezda je povela golom El Fardua Bena u 23. minutu iz penala, da bi Slovaci čim su krenuli sa centra izjednačili preko Erika Grendela.

Osim duela Dinama sa Astanom, i Zvezde sa Spartakom, večeras se igralo još pet utakmica 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

I od sedam domaćina je slavio samo jedan - Benfika protiv Fenerbahčea (1:0). Jedini gol na “Lužu” je dao Argentinac Franko Servi u 69. minutu, na asistenciju zemljaka Eduarda Salvija.

Osim Dinama, koji je u Kazahstanu pobijedio sa 2:0, u gostima je slavio i BATE Borisov protiv Karabaga (1:0, strijelac Stanislav Dragun u 36. minutu).

Kao i Beogradu, remijem su završeni mečevi Malme - Videoton (1:1), Slavija Prag - Dinamo Kijev (1:1) i Standard Lijež - Ajaks (2:2).

“Kopljanici” su u Belgiji vodili 2:0 nakon asistencije Dušana Tadića za Klas-Jan Huntelara u 19. minutu, a zatim i gola srpskog internacionalca u 34.

Standard je smanjio preko Mehdija Karsele u 67. minutu, a izjednačio u 94. iz penala Renoa Emona.