Bešiktaš izborio duel sa Beograđanima u 91. minutu

9 hits

srijeda avgust 15

OFK Titograd u derbiju bolji od Budućnosti, porazi Mornara i Zete

by Nemanja Lacman

Odigrana su četiri duela trećeg kola Telekom prve crnogorske fudbalske lige, a u podgoričkom derbiju an Starom aerodromu OFK Titograd je na nio prvi poraz ekipi Budućnosti, domaćin je slavio…

43 hits

petak, 10 avgust 2018 22:45

VIDEO - Mančester junajted pobijedio na otvaranju Premijer lige

„Crveni đavoli” slavili 2:1 protiv Lestera

Na otvaranju 27. izdanja Premijer lige, Mančester junajtedu su pobjedu donijeli igrači sa kojima je Žoze Murinjo imao najviše nesuglasica prošle sezone - Pol Pogba i Luk Šo.

Francuz, za kojeg se u jednom trenutku pomislilo da bi mogao da pređe u Barselonu, oko ruke je imao kapitensku traku i donio je prednost protiv Lestera već u 3. minutu, da bi bucmasti lijevi bek u 83. majstorski zatresao mrežu Kaspera Šmajhela za 2:0.

Džejmi Vardi je u 92. minutu još jednom pokazao koliko je spretan i postigao peti gol protiv Junajteda, nakon čega su „lisice” pokušale da stignu do senzacionalnog boda, ali nisu uspjele.

Posljednji put izmijenjeno subota, 11 avgust 2018 00:15