nedjelja decembar 16

Košarkašice Budućnosti pobijedile Celje

by Nemanja Lacman

Košarkašice Budućnost Bemaksa pobijedile su večeras u Celju, nakon produžetka, istoimeni slovenački tim 86:82, u utakmici devetog kola WABA lige. Meč je u regularnom toku završen neriješenio 75:75.

18 hits

Budućnost izgubila u Zagrebu

by sport

Sve praktično riješeno šest minuta prije kraja, kada su domaći prvi put stigli do dvocifrene razlike (74:64)

29 hits

VIDEO - Šaćiri riješio najveći engleski derbi

by sport

Švajcarac rođen na Kosovu je u igru ušao u 70. minutu umjesto Nabija Keite i golovima u 73. i 80. donio konačnih 3:1

28 hits

Francuska je novi prvak Evrope!

Francuskinje su na domaćem terenu, u finalu Evropskog prvenstva, savladale večeras selekciju Rusije 24:21. To je francuskoj selekciji prva titula prvaka Evrope, ali je zvanični svjetski prvak i olimpijski vicešampion.

17 hits

četvrtak, 11 oktobar 2018 17:33

Mijatović očekuje fer i korektnu utakmicu a navijaće - "naravno za Crnu Goru"

Legendarni fudbaler Predrag Mijatović izjavio je da očekuje fer i korektnu utakmicu, između Crne Gore i Srbije, pod Goricom u trećem kolu UEFA Lige nacija.

Mijatović očekuje fer i korektnu utakmicu a navijaće - "naravno za Crnu Goru" FOTO: Getty images

Mijatović je za TVCG rekao da nije mogao ni da pretpostavi da će Crna Gora i Srbija igrati važnu utakmicu za kvalifikaciju na Evropsko prvenstvo.

"Nekako mi je bilo logičnije da to budu druge republike bivše Jugoslavije. Srbija i Crna Gora mi je nekako bilo isto", objašnjava nekadašnji fudbaler i sportski direktor madridskog Reala.

Mijatovićev prijatelj i menadžer Mančester junajteda Žoze Murinjo stigao je danas u Podgoricu.

"Koristim ovakve prilike da se vidimo i pogledamo neku utakmicu. Gledali smo nekoliko utakmica u Hrvatskoj, kao i meč Srbija - Hrvatska. Došao je red i na Crnu Goru. Drago mu je što je tu. Gledaćemo utakmicu zajedno i navijaćemo da vidimo dobar fudbal", kazao je Mijatović i dodao:

"Ako mene pitate za koga ću navijati, naravno za Crnu Goru."