Jedan od najplaćenijih fudbalera svijeta POSTAO ZAVISNIK! Barselona mu nudi pomoć!

Fudbalski klub Barselona zabrinut je da je Usman Dembele razvio zavisnost od video igrica i sumnja se da je baš iz tog razloga nedavno propustio trening, javlja As.

Nikola Vučević je nastavio sa sjajnim izdanjima.

7 hits

nedjelja novembar 18

Partizan nemoćan, Budućnost slavila u derbiju ABA lige

Košarkaši Budućnosti pobijedili su Partizan 75:71 večeras u SC Morača u osmom kolu ABA lige.

62 hits

petak, 12 oktobar 2018 21:05

Poraz Budućnosti na povratku u Evroligu

Košarkaši Budućnost Volija poraženi su na startu Evrolige.

Poraz Budućnosti na povratku u Evroligu Filip Filipović

Povratak u društvo najboljih nije bio rezultatski uspješan, jer je Armani iz Milana slavio 82:71 (22:11, 20:20, 15:20, 25:20).

"Manekeni" su opravdali ulogu favorita, a Budućnost je vodila samo jednom (5:4).

Armani je, nakon izjednačenog početka meča, serijom 13:0 u 9. minutu stekao prednost od 15 poena.

image4 2

Budućnost je sredinom druge čettvrtine uspjela da priđe na četiri razlike (32:28, 34:30), ali je Armani na poluvremenu opet imao dvocifren plus (42:31).

Domaćin je u finišu treće četvrtine još jednom zaprijetio i zaostatak sveo na tri poena (52:49), da bi gosti u 33. minutu opet došli do 14 razlike (65:51).

image7

Budućnost je na dva minuta i 20 skeundi do kraja vratila neizvjesnost, prišla na 71:74, ali do kraja nije postigla ni koš.

Bivši košarkaš Budućnosti, Vladimir Micov vodio je Armani do pobjede sa 15, Nemanja Nedović ubacio je 14, a poen manje Majk Džejms.

image6

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Erl Klark sa 22, Edvin Džekson je dodao 12, a po poen manje Alen Omić i Nikola Ivanović.

Budućnost Voli će u drugom kolu, u utorak u Istanbulu, igrati sa Darušafakom.

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.

Posljednji put izmijenjeno petak, 12 oktobar 2018 23:01