srijeda novembar 20

Novi dan za vraćanje dugova

by Alen

Prije sedam dana, kada se činilo da su otpisani, košarkaši Budućnosti savladali su Trento u gostima i osvetili mu se za poraz u "Morači". Večeras "plave" očekuje još jedno gostovanje, protiv još jednog tima koji je…

42 hits

U zlatnom gradu se krije prvi evropski trijumf

by Alen

Sezona od koje se na startu mnogo očekivalo nije krenula kako su planirali u Baru, ali dok u ABA ligi košarkaši Mornara polako ispravljaju nešto lošiji start, pobjeda u Evropi još se čeka...

34 hits

Murinjo novi trener Totenhema

by Alen

Totenhem je sinoć prekinuo saradnju sa Maurisiom Poketinom, a svega par sati kasnije promovisan je novi trener. U pitanju je - Žoze Murinjo.

43 hits

utorak novembar 19

Ivona Pavićević ne putuje u Japan zbog rumunskog doping skandala

by Alen

Doping skandal u Rumuniji zahvatio je i Crnu Goru.

209 hits

×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitati korisnika sa ID: 551
subota, 20 oktobar 2018 22:13

VIDEO - Monako opet izgubio, Jovetić igrao do 64. minuta

Ni dolazak Tjerija Anrija na klupu Monaka nije probudio "kneževe".

Šampion Francuske iz 2017. godine je izgubio na gostovanju Strazburu sa 2:1 i ostao 19. na tabeli, sa četiri boda manje od timova koji su u zoni spasa.

Stevan Jovetić je bio u startnoj postavi koju je odabrala legenda francuskog fudbala, ali nije uradio ništa značajnije.

Kapiten crnogorske reprezentacije je u 64. minutu ustupio mjesto Samuelu Grandsiru, koji je na terenu proveo svega stotinjak sekundi, jer je isključen zbog grubog starta.

Domaći su to iskoristili i duplirali prednost preko Motibe u 84. minutu (prvi gol u 17. dao Tomason), da bi utješni gol za goste dao Tilemans iz penala u 91.