nedjelja mart 24

Zoran Perković, podgorička legenda: "Od Topole pa do Ravne gore, svi te vole Perko Malisore!"

Što je Maradona u svijetu to je Perko za Republiku Zabjelo, kazali su navijači Zabjela za Zorana Perkovića, strijelca "Republikanaca" (navijača Zabjela) koji je u svojoj karijeri postigao 403 gola.…

107 hits

Federer zakazao duel sa Krajinovićem

Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se u treće kolo Mastersa u Majamiju nakon trijumfa nad Raduom Albotom iz Moldavije rezultatom 2:1 u setovima.

18 hits

Legendarni Brazilac u Realovom stručnom štabu

Slavni brazilski as Roberto Karlos pronašao je angažaman u Real Madridu.

18 hits

subota mart 23

Od nedjelje prodaja ulaznica za meč Crna Gora - Engleska

Prodaja ulaznica za utakmicu drugog kola kvalifikacija za plasman na UEFA EURO 2020. protiv selekcije Engleske počeće u nedjelju, 24.03.2019. godine na šalterima Sportskog centra „Morača“ u Podgorici.

40 hits

petak, 09 novembar 2018 20:51

Još jedan poraz Budućnosti: Žalgiris slavio u "Morači"

Košarkaši Budućnost Volija poraženi su od Žalgirisa, 72:60, u utakmici 6. kola Evrolige.

Ovo je četvrti poraz "plavo bijelih" pred domaćom publikom.

Prvo poluvrijeme završeno je izjednačenjem, 33:33. Međutim, igrači Budućnosti bili su znatno lošiji u drugom poluvremenu i litvanski klub zasluženo je odnio pobjedu.