utorak decembar 18

Džikić: Ne mogu da razumijem neborbenost

by sport

Košarkaši Budućnost Volija su ubjedljivo izgubili od Anadolu Efesa u Istanbulu (106:68).

29 hits

Dobar otpor 25 minuta, pa onda debakl Budućnosti

by sport

Košarkaši Budućnost Volija su doživjeli "jubilarni", 10. poraz u Evroligi ove sezone, i to najteži dosad - 106:68 od Anadolu Efesa.

12 hits

VIDEO - Mamićev Al Ain prvi finalista Svjetskog klupskog prvenstva

by sport

Tim iz Emirata nakon penala šokirao River Platu

28 hits

COK saopštio kandidate za sportistu godine

Izvršni odbor Crnogorskog olimpijskog komiteta (COK) usvojio je danas listu kandidata za najboljeg sportistu Crne Gore u 2018. godini.

17 hits

srijeda, 05 decembar 2018 15:12

Zeta i OFK Titograd ubjedljivi, pobjeda Grblja

Fudbaleri Zete, OFK Titograda, Rudara i Grblja ostvarili su pobjede u 18. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Zeta je u Golubovcima savladala Lovćen 3:0 i upisala osmu pobjedu ove sezone.

Ekipa iz Golubovaca protiv Lovćena nastavila je seriju od 13 uzastopnih prvenstvenih utakmica bez poraza.

Do pobjede došla je golovima Gorana Milojka u 36, Ivana Vukčevića u 49. i Danila Pešukića u 69. minutu.

OFK Titograd je u podgoričkom naselju Stari aerodrom pobijedila je Petrovac 3:0, a do šeste pobjede vodili su ga Zoran Petrović u 8.
i Vojin Pavlović u 70. i 90. minutu.

Pobjedu pred svojim navijačima ostvario je i Grbalj, koji je u Radanovićima slavio protiv Mornara 2:0.

Grbalj je do trijumfa, petog ove sezone, došao golovima Petra Vukčevića u 14. iz jedanaesterca i Vladana Kordića u drugom minutu sudijske nadoknade.

Pobjednika nije bilo u duelu Iskre i Rudara, koji su u Danilovgradu igrali 1:1.

Brazilac Patrik Felipe Justino Alveš doveo je pljevaljski tim u vođstvo u 37. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Goran Burzanović u 66. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, u 17 sati na stadionu pod Goricom, sastaće se Budućnost i Sutjeska.

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.