Tijelo stiglo u Argentinu: Danas sahrana Emilijana Sale

Tijelo argentinskog fudbalera Emilijana Sale dopremljeno je u Argentinu uoči sahrane.

37 hits

petak februar 15

Budućnost Voli u finalu Kupa

Drugi finalista Kupa Crne Gore u košarci je Budućnost Voli! Podgoričani su u polufinalu takmičenja, čija se završnica igra u "Morači", savladali barski Mornar 92:82.

87 hits

Šarapova otkazala Indijan Vels, bol je nepodnošljiv!

Ruska teniserka Marija Šarapova ponovo ima problem sa povredom ramena, zbog čega je otkazala učešće na Masters turniru u Indijan Velsu.

44 hits

Ferguson se vraća na klupu Junajteda

Bivši menadžer Mančester junajteda Aleks Ferguson nakratko će se vratiti starom poslu.

51 hits

srijeda, 05 decembar 2018 15:12

Zeta i OFK Titograd ubjedljivi, pobjeda Grblja

Fudbaleri Zete, OFK Titograda, Rudara i Grblja ostvarili su pobjede u 18. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Zeta je u Golubovcima savladala Lovćen 3:0 i upisala osmu pobjedu ove sezone.

Ekipa iz Golubovaca protiv Lovćena nastavila je seriju od 13 uzastopnih prvenstvenih utakmica bez poraza.

Do pobjede došla je golovima Gorana Milojka u 36, Ivana Vukčevića u 49. i Danila Pešukića u 69. minutu.

OFK Titograd je u podgoričkom naselju Stari aerodrom pobijedila je Petrovac 3:0, a do šeste pobjede vodili su ga Zoran Petrović u 8.
i Vojin Pavlović u 70. i 90. minutu.

Pobjedu pred svojim navijačima ostvario je i Grbalj, koji je u Radanovićima slavio protiv Mornara 2:0.

Grbalj je do trijumfa, petog ove sezone, došao golovima Petra Vukčevića u 14. iz jedanaesterca i Vladana Kordića u drugom minutu sudijske nadoknade.

Pobjednika nije bilo u duelu Iskre i Rudara, koji su u Danilovgradu igrali 1:1.

Brazilac Patrik Felipe Justino Alveš doveo je pljevaljski tim u vođstvo u 37. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Goran Burzanović u 66. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, u 17 sati na stadionu pod Goricom, sastaće se Budućnost i Sutjeska.

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.