nedjelja avgust 18

Sutjeska slavila u Pljevljima

Fudbaleri Sutjeske slavili su danas u Pljevljima od ekipu Rudara 4:0, u utakmici četvrtog kola Telekom Prve crnogorske lige.

198 hits

Sevilja slavila u Barseloni

Fudbaleri Sevilje slavili su na gostovanju u Barseloni protiv ekipe Espanjola sa 0:2 (0:1).

214 hits

Budućnost savladala aktuelnog šampiona Evrope

U posljednjem meču na pripremnom turniru u Brestu, "plave" su savladale Đer 31:23 (18:14) i osvojile prvo mjesto u francuskom gradu.

237 hits

Murinjo se rasplakao pred kamerama!

Žoze Murinjo teško proživljava činjenicu da je na startu sezone bez posla.

295 hits

×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitati korisnika sa ID: 551
subota, 12 januar 2019 18:01

VIDEO - Liverpul se vratio na pobjednički put

Mohamed Salah daje gol iz penala za trijumf Mohamed Salah daje gol iz penala za trijumf

Tim Jirgena Klopa u gostima savladao Brajton 1:0 golom Mohameda Salaha iz penala u 50. minutu

Poslije dva vezana poraza, od Mančester sitija u Premijer liga i Volvsa u FA kupu (oba puta po 2:1), Liverpul se vratio na pobjednički put.

Tim Jirgena Klopa nije dominirao, ali je u gostima savladao Brajton 1:0 golom Mohameda Salaha iz penala u 50. minutu.

Isti rezultat je bio u malom londonskom derbiju, u kojem je Vest Hem iznenadio Arsenal.

Gol odluke je dao 19-godišnji vezista Deklan Rajs u 48. minutu, a asistent je bio povratnik u Premijer ligu, Samir Nasri.

Sautempton se probudio pod vođstvom novog trenera Ralfa Hazenhutla i pobjedom na gostovanju Lesteru (2:1) poslije dugo vremena pobjegao iz opasne zone.