Rafael Nadal je 30. put u grend slem polutfinalu.

11 hits

VIDEO - Pogledajte zbog čega je Kvitova zaplakala nakon velike pobjede

by sport

Petra Kvitova je u polufinalu grend slema prvi put nakon 2014. godine, kada je osvojila Vimbldon.

7 hits

Nije imala pobjedu na grend slemovima, a sada je u polufinalu Australijan opena

by sport

U tenisu se ponekad pišu bajke, a u jednoj sada živi Denijel Kolins.

11 hits

ponedjeljak januar 21

VIDEO - Budućnost nakon trilera savladala Cedevitu

by sport

U velikom derbiju 16. kola ABA lige, aktuelni šampion je gubio 76:68 četiri minuta prije kraja, ali je serijom 12:0 preokrenuo i slavio 80:78

33 hits

nedjelja, 13 januar 2019 22:50

VIDEO - Bivši igrač Betisa donio pobjedu Realu u Sevilji

Real je poslije dva kiksa u Primeri stigao do pobjede, ali veoma teško.

Dani Sebaljos nije slavio gol protiv bivšeg kluba Dani Sebaljos nije slavio gol protiv bivšeg kluba

"Kraljevski klub" je slavio 2:1 na gostovanju Betisu, a gol odluke je dao bivši igrač domačih, Dani Sebaljos, u 88. minutu iz slobodnog udarca.

Madriđani su poveli sjajnim golom Luke Modrića u 13. minutu, a izjednačio je nekadašnji fudbaler Reala, Serhio Kanales.

Njegov pogodak u 67. minutu je prvobitno poništen zbog ofsajda, ali je nakon pregleda VAR-a priznat.

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.