petak jun 14

Savićević: Terzić bacio atomsku bombu na crnogorski fudbal, dokazao je da je nikakav čovjek

by Alen

Malo se stišala bura, ali gostovanje predsjednika Fudbalskog saveza Crne Gore Dejana Savićevića u emisiji Živa istina koja se emituje na RTCG izazvaće novu.

31 hits

Tumbaković je zaplakao kada je pričao sa igračima

by Alen

Predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore Dejan Savićević bio je gost emisije Živa istina na RTCG, a osim što je otkrio ko je pritiskao Ljubišu Tumbakovića, Filipa Stojkovića i Mirka Ivanića,…

59 hits

Terzić: Ne razumijem ludilo Dejana Savićevića

by Alen

Iz Beograda stigao je ekspresan odgovor na izjave Dejana Savićevića da su Zvezdan Terzić i vlast vršili pritisak na Ljubišu Tumbakovića, Filipa Stojkovića i Mirka Ivanića da ne igraju protiv…

65 hits

Postavljeni reflektori u Danilovgradu

by Alen

Na stadionu "Braće Velašević" u Danilovgradu završeni su radovi na postavljanju reflektora, čime je kompletiran prvi u nizu projekata vezanih za izgradnju reflektorskog osvjetljenja na stadionima crnogorskih klubova.

15 hits

×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitati korisnika sa ID: 551
nedjelja, 13 januar 2019 22:50

VIDEO - Bivši igrač Betisa donio pobjedu Realu u Sevilji

Real je poslije dva kiksa u Primeri stigao do pobjede, ali veoma teško.

Dani Sebaljos nije slavio gol protiv bivšeg kluba Dani Sebaljos nije slavio gol protiv bivšeg kluba

"Kraljevski klub" je slavio 2:1 na gostovanju Betisu, a gol odluke je dao bivši igrač domačih, Dani Sebaljos, u 88. minutu iz slobodnog udarca.

Madriđani su poveli sjajnim golom Luke Modrića u 13. minutu, a izjednačio je nekadašnji fudbaler Reala, Serhio Kanales.

Njegov pogodak u 67. minutu je prvobitno poništen zbog ofsajda, ali je nakon pregleda VAR-a priznat.

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.