Rafael Nadal je 30. put u grend slem polutfinalu.

12 hits

VIDEO - Pogledajte zbog čega je Kvitova zaplakala nakon velike pobjede

by sport

Petra Kvitova je u polufinalu grend slema prvi put nakon 2014. godine, kada je osvojila Vimbldon.

8 hits

Nije imala pobjedu na grend slemovima, a sada je u polufinalu Australijan opena

by sport

U tenisu se ponekad pišu bajke, a u jednoj sada živi Denijel Kolins.

12 hits

ponedjeljak januar 21

VIDEO - Budućnost nakon trilera savladala Cedevitu

by sport

U velikom derbiju 16. kola ABA lige, aktuelni šampion je gubio 76:68 četiri minuta prije kraja, ali je serijom 12:0 preokrenuo i slavio 80:78

34 hits

nedjelja, 13 januar 2019 23:10

Solskjer probudio Junajted, De Hea sačuvao pobjedu pred naletima Totenhema

Španac odbranio čak 11 šuteva u drugom poluvremenu!

Mančester junajted je bio kao ruševina pod Žozeom Murinjom, ali ga je Ole-Gunar Solskjer razbudio.

"Ubica dječjeg lica" je upisao i šestu pobjedu otkada je postao menadžer "crvenih đavola", petu u Premijer ligi, ali je ova najznačajnija, jer je ostvarena na gostovanju Totenhemu (1:0).

U fenomenalnom meču na "Vembliju" je presudio gol Markusa Rašforda na asistenciju Pola Pogbe u 43. minutu.

Heroj je, ipak, David de Hea, koji je odbranio čak 11 šuteva u drugom poluvremenu!

Sjajan je bio i njegov kolega sa druge strane, Ugo Ljoris, i njih dvojica su najzaslužniji što nije bilo barem pet golova.

Uostalom, pogledajte šta se sve dešavalo u hramu engleskog fudbala.

Preuzmite ili ažurirajte aplikaciju portala Standard za mobilne uređaje na Android ili IOS platformi.

Posljednji put izmijenjeno ponedjeljak, 14 januar 2019 11:57