nedjelja avgust 18

Sutjeska slavila u Pljevljima

Fudbaleri Sutjeske slavili su danas u Pljevljima od ekipu Rudara 4:0, u utakmici četvrtog kola Telekom Prve crnogorske lige.

195 hits

Sevilja slavila u Barseloni

Fudbaleri Sevilje slavili su na gostovanju u Barseloni protiv ekipe Espanjola sa 0:2 (0:1).

211 hits

Budućnost savladala aktuelnog šampiona Evrope

U posljednjem meču na pripremnom turniru u Brestu, "plave" su savladale Đer 31:23 (18:14) i osvojile prvo mjesto u francuskom gradu.

234 hits

Murinjo se rasplakao pred kamerama!

Žoze Murinjo teško proživljava činjenicu da je na startu sezone bez posla.

293 hits

utorak, 19 mart 2019 20:39

Budućnost poražena u Istanbulu

Košarkaši Budućnosti Voli nijesu mogli do senzacije u Istanbulu. Oni su večaras poraženi od Fenerbahčea rezultatom 76:67.

Budućnost je upisal 21. poraz u Euroligi, dok je Fenerbahče upisao 23. pobjedu u ovoj sezoni.

Iako rezultat ne govori tako, Budućnost je imala šansi protiv Fenera.

Prvu četvrtinu izgubili su sa svega tri poena. U drugoj četvriti su zaigrali bolje i na poluvrijeme pošli sa tri poena prednosti.

U trećoj četvrtini Budućnost je održala tempom, te se u četvrtu četvrtinu ušlo sa izjednačenim rezultatom.

Ipak, plavi su podbacili u posljednjoj četvrtini u kojoj su dali svega devet poena.

Budućnost u četvrtak dočekuje Efes, a do kraja Eurolige ostali su joj još mečevi sa Barselonom i Panatinaikosom u gostima.