(VIDEO) Boljević hit u Liježu: Dva gola protiv Eupena

Ovog ljeta je stigao iz Vaslanda u Standard za 2.200.000 eura, a danas je pokazao da bi mogao da bude ozbiljno pojačanje za belgijskog velikana. Aleksandar Boljević je postigao dva…

Budućnost je danas na Trešnjici remizirali sa Iskrom, a taj kiks "plavih" iskoristio je aktuelni šampion.

91 hits

(VIDEO) "Redsi" osvojili Stemford Bridž, ludi preokret Arsenala

by Alen

Veliki derbi šeste runde Premijer lige pripao je Liverpulu koji je sa Stemford Bridža poslao jasnu poruku - želimo titulu. "Redsi" su savladali Čelsi (2:1) i tako zadržali lidersku poziciju…

68 hits

Novi kiks Budućnosti, goleada na DG Areni, raspucani "rudari"

by Alen

Porazi od OFK Titograda i Sutjeske, a danas novi kiks. Budućnost je definitivno u krizi.

131 hits

srijeda, 01 maj 2019 21:46

(POLUVRIJEME) Suarez konačno pogodio: Barsa vodi protiv Liverpula 1:0

Nevjerovatan ritam tokom cijelog prvog poluvremena, šanse na obje strane i 1:0 nakon 45. minuta. Barselona vodi na Kamp Nou stadionu protiv Liverpula golom Luisa Suareza.

Urugvajski napadač je postigao prvi gol ove sezone u Ligi šampiona, ali u pravo trenutku. Đordi Alba je poslao fantastičnu loptu sa lijeve strane, Suarez odmakao Van Dajku i Matipu i matirao Alisona za erupciju oduševljenja.

Imao je Liverpul par dobrih prilika, ali nije uspio da zatrese mrežu. A, prvo poluvrijeme je obilježila i povreda Keite koji je morao da napusti igru u 24. minutu, a umjesto njega je ušao Henderson.