Glavni čovjek za transfere u Juventusu Fabio Paratići je otkrio da se sprema selidba Marija Mandžukića. Djeluje da će veliki borac na terenu nastaviti svoju karijeru u Kataru, vodi se…

Španski kralj dočekao svjetske šampione

Španski kralj Felipe Šesti i hiljade navijača dočekali su nove svjetske šampione, košarkašku reprezentaciju Španije.

198 hits

Kreće Liga šampiona: Šampion u Napulju, derbi u Dortmundu

Utakmicama prvog kola u grupama E, F, G i H danas će zvanično početi fudbalska Liga šampiona.

205 hits

Novi problem za Zvezdu pred utakimicu sa Bajernom

Crvena zvezda neće moći da se Bajernu na ''Alijanc Areni'' suprotstavi sjutra u najjačem sastavu.

255 hits

utorak, 21 maj 2019 21:55

Budućnost ubjedljiva na startu finala, Mornar nemoćan

Budućnost ubjedljiva na startu finala, Mornar nemoćan FOTO: Filip Filipović

Košarkaši Budućnosti Volija slavili su večeras protiv Mornar u prvoj utakmici finala plej-ofa Superlige.

Plavo - bijeli su Barane porazili rezultatom 102:68.

60849465 1896785690423054 229432518682607616 n

Budućnost je mnogo bolje ušla u meč, pa je nakon četiri minuta igre stigla do plus osam 10:2. Barani su prišli na minus pet 15:10, ali je domaćin do kraja uvodne dionice dominirao i stekao 13 poena viška 26:13.

"Plavi" su u drugoj dionici održavali dvocifrenu prednost, a prvo poluvrijeme su završili serijom 12:0 (osam poena Džeksona) za ubjedljivih 48:26.

61049767 329156764437490 3362555738856620032 n

U trećoj četvrtini Budućnost je uvećala prednost, a blistao je Suad Šehović koji je u tom dijelu igre ubacio četiri trojke. Domaćin je nakon 30 minuta igre imao 25 poena prednosti 76:51, pa je posljednja četvrtina bila samo formalnost.