ponedjeljak jun 24

Košarkašice spremne za EP: Cilj je jedna pobjeda i osmina finala

by Alen

Crnogorske košarkašice spremne su za Evropsko prvenstvo.Dosta dobrih treninga, nastup na Igrama malih zemalja, prijateljski dueli protiv Bosne i Hercegovine i Njemačke bili su uvod za Eurobasket djevojkama koje predvodi…

12 hits

(VIDEO) Radonjić: Evroliga, samo tri poraza i 9:0 u plej-ofu

by Alen

Košarkaši Bajerna na čelu sa Dejanom Radonjićem odbranili su titulu šampiona Njemačke. Bavarci su juče savladali Albu i sa 3:0 osvojili peti trofej u istoriji kluba.

15 hits

CGES i Vaterpolo i plivački savez Crne Gore potpisali sponzorski ugovor

by Nemanja Lacman

Crnogorski elektroprenosni sistem potpisao je jednogodišnji ugovor o sponzorstvu sa Vaterpolo i plivačkim savezom Crne Gore.

60 hits

Marej: U singlu na Us openu? Moguće je

by Alen

Vratio se u velikom stilu - u paru sa Felisijanom Lopezom Endi Marej osvojio je turnir u Kvinsu i potvrdio da se oporavio od taške operacije i ugradnje vještačkog kuka.

16 hits

utorak, 21 maj 2019 21:55

Budućnost ubjedljiva na startu finala, Mornar nemoćan

Košarkaši Budućnosti Volija slavili su večeras protiv Mornar u prvoj utakmici finala plej-ofa Superlige.

Budućnost ubjedljiva na startu finala, Mornar nemoćan FOTO: Filip Filipović

Plavo - bijeli su Barane porazili rezultatom 102:68.

60849465 1896785690423054 229432518682607616 n

Budućnost je mnogo bolje ušla u meč, pa je nakon četiri minuta igre stigla do plus osam 10:2. Barani su prišli na minus pet 15:10, ali je domaćin do kraja uvodne dionice dominirao i stekao 13 poena viška 26:13.

"Plavi" su u drugoj dionici održavali dvocifrenu prednost, a prvo poluvrijeme su završili serijom 12:0 (osam poena Džeksona) za ubjedljivih 48:26.

61049767 329156764437490 3362555738856620032 n

U trećoj četvrtini Budućnost je uvećala prednost, a blistao je Suad Šehović koji je u tom dijelu igre ubacio četiri trojke. Domaćin je nakon 30 minuta igre imao 25 poena prednosti 76:51, pa je posljednja četvrtina bila samo formalnost.