utorak jul 23

Incidenti iz finala se ne smiju ponoviti, biće izbacivanja iz lige

by Alen

Bura u regionalnoj košarci nakon finala plej-ofa između Budućnost Volija i Crvene zvezde se stišala, nekoliko puta je zasijedala Skupština, postignut je dogovor sa jednim od glavnih sponzora, ali i…

87 hits

Od Amersforta do petog Vimbldona - ludo putovanje Novaka Đokovića

by Alen

Prije tačno 13 godina, tada 19-godišnji Novak Đoković osvojio je svoju prvu ATP titulu.

69 hits

Pecova vojska je spremna za još jedno čudo

by Alen

Vrelo fudbalsko ljeto u Nikšiću će večeras okrenuti novu stranicu. Grad čelika i piva spreman je za novu erupciju, a fudbaleri Sutjeske za još jedan blistavi trenutak.

73 hits

Ovaj meč je važan, ali je revanš važniji

by Alen

APOEL je stigao u Nikšić, odradio trening na stadionu kraj Bistrice, a večeras želi da ispiše što bolji rezultat pred revanš u Nikoziji.

92 hits

četvrtak, 11 jul 2019 22:22

Mlade lavice poražene na startu EP

Ženska juniorska rukometna reprezentacija Crne Gore porazom je otvorila Evropsko prvenstvu.

Na debiju Suzane Lazović u ulozi trenera mlade "lavice" izgubile su od domaćina Mađarske 27:19 u Đeru.

Crnogorske rukometašice nijesu uspjele da isprate žestok ritam rivala koji je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika. U 25. minutu Mađarska je imala 5:13, dok je na poluvremenu bilo 7:15.

Milica Raičević je sa šest golova bila najefikasnija u našem sastavu, dok je Ivana Godeč dodala četiri.

Naredni meč na šampionatu Starog kontinenta je Španija, sjutra od 20 sati i 30 minuta.