Ponovo su ostavili dobar utisak, odigrali su dobar meč, ali je Španija još jednom pokazala koliko je jaka. Mlada fudbalska reprezentacija Crne gore izgubili su od "furije" u petom kolu…

127 hits

Mornar u finišu pao u Rigi

by Alen

Dvije pobjede na startu nove sezone u ABA ligi, a onda poraz u prvoj rundi grupne faze Lige šampiona.

126 hits

Bećiraj: Hvala na dobrodošlici, Kosovo ima kvalitet za EP

by Alen

Bilo je sporadičnih zvižduka u toku intoniranja himnce Crne Gore, naši navijači su se sukobili sa obezbjeđenjem u gostujućem sektoru, ali se cijelim stadionom u 46. minutu prolomio gromoglasan aplauz.

230 hits

Pogledajte nove snimke tuče crnogorskih navijača sa obezbjeđenjem na Kosovu

by Nemanja Lacman

Crna Gora je sinoć izgubila od Kosova 2:0. Ipak, nemile scene na utakmici bacile su rezultat u drugi plan.

636 hits

utorak, 13 avgust 2019 23:10

Luda noć i heroj Borjan: Zvezda u plej-ofu kvalifikacija za LŠ

Neviđeno, nezaboravno, ludo. Kakav meč na Parken stadionu i kakav povratak Crvene zvezde iz mrtvih. "Crveno-bijeli" savladali su Kopenhagen nakon 120 minuta i čak 22 izvedena penala i plasirala se u plej-of za Ligu šampiona gdje će igrati protiv Jang Bojska.

Nakon 1:1 u Beogradu, isti rezultat je bio večeras nakon 90. minuta. Ričmond Boaći je već u 17. minutu donio Zvezdi 0:1, ali je u 45. izjednačio Ndoje. A, onda je u 54. minutu Milunović zaradio crveni karton. Izdržala je ekipa Vladana Milojevića do isteka regularnog dijela, pa i u produžecima.

Heroj u penal ruletu bio je Borjan koji je odbranio tri jedanaesterca i pogodio jedan. Jedan je odrbanio kada je Kopenhagen imali meč loptu i kada je Ndoje šutirao za pobjedu. Poslije 22 izvedena udarca sa bijele tačke - kojoj više odgovara opis crne - Borjan je odbranio penal Vindu i Zvezda je sa 7:6 u penalima stavila tačku na ovaj dramatičan dvomeč.

Tokom penala situacija se mijenjala nakon svakog šuta. Mnogo puta je djelovalo da je šampion Srbije izgubljen, ali su Borjan i promašaji domaćina vraćali Zvezdu u život. Sve do pomenutog 22. penala kada je sjajni Borjan zaustavio treći penal Vinda (pogodio jednom u Beogradu i jednom u večerašnjoj seriji).