ponedjeljak decembar 16

Najbolji strijelac ABA lige stiže u Mornar?

by Alen

Primorska je apsolutni hit dosadašnjeg dijela sezone u ABA ligi. Tim iz Kopra je sjajnu seriju nastavio jučerašnjom pobjedom protiv Igokee, ali prema informacijama koje stižu iz Slovenije, sjajni rezultati neće dugo trajati.

28 hits

Naše jedinstvo nas vraća u Japan

by Alen

Neprelazna u odbrani, hrabra i praktično bez greške u napadu, sa stavom kao da iza sebe već ima mnogo velikih takmičenja.

13 hits

nedjelja decembar 15

Navijači se muralom oprostili od nastradalih drugova

by Lejla

Navijačka grupa iz Podgorice oprostila se muralom posvećenim nastradalim drugovima i navijačima "plavih" koji su živote izgubili u udesu na Brajićima.

1377 hits

Zlatni vikend za Budvane

by Alen

Bokserski klub Budva nastavlja sa fenomenalnim nastupima. Samo dan nakon što je odlučeno da će biti domaćin Evropskog prvenstva za mlade (od 23. aprila do 3. maja), takmičari budvanskog kluba su upisali maksimalan skor na turniru Kikindska rukavica.

14 hits

srijeda, 14 avgust 2019 09:13

Đoković rutinski preskočio prvu prepreku u Sinsinatiju

Najbolji teniser svijeta ubjedljivo je krenuo ka još jednoj titulu.

Novak Đoković je u drugom kolu Mastersa u Sinsinatiju savladao Sema Kverija 7:5, 6:1.

Srpski teniser je nešto slabije otvorio meč, ali se vrlo brzo uozbiljilo, pa domaćem igraču nije bilo spasa. U šestom gemu prvog seta Đoković je vratio brejk koji je Kveri osvojio u prvom i od tada je diktirao tempo. Novi brejk za 1:0 u setovima viđen je u finišu seta.

U drugom nije bilo nikakve dileme, Đoković je počistio rivala i plasirao se u treće kolo. Tamo ga čeka Pablo Karenjo Busta koji je nakon u tri seta srušio Džona Iznera (6:4, 6:7, 7:6).