utorak januar 28

Brguljan: Tek smo sad svjesni šta smo napravili! Roterdam? Novi izazov!

by Alen

Kapetan Draško, 35-godišnji vođa naše vaterpolo reprezentacije, član mađarskog OSC-a, čovjek sa devet odličja sa velikih turnira, sinonim za dobru energiju, beskrajno šarmantan - u bazenu prava "ajkula". U razgovoru…

78 hits

Đoković ponovo zaustavio Raonićeve bombe iz servisa

by Alen

Novak Đoković je u tri seta, ali ne bez mnogo znoja, muka i neiskorišćenih (brejk) prilika savladao Miloša Raonića i tako se plasirao u novo polufinale Australijan opena. Drugi teniser…

118 hits

Prijateljski meč sa Letonijom 26. marta

by Alen

Fudbalski savez Crne Gore ugovorio još jednu prijateljsku utakmicu...

71 hits

Ubistva Kenedija, Kinga, terorizam i Kobijeva smrt: NBA ovo radi tek peti put

by Alen

Smrt Kobija Brajanta natjerala je čelnike NBA lige da tek peti put u istoriji odloži utakmicu.

172 hits

srijeda, 14 avgust 2019 09:20

(VIDEO) De Rosi ga dao na debiju, Boka ispala

Neće Danijele De Rosi po dobrom pamtiti debi u novom klubu. Boka juniors je sinoć ispala u Kupu od drugoligaša Almagra nakon penala.

Sve je počelo idealno za Italijana i argentinski slavni klub. Nakon kornera u 27. minutu iskusni vezni fudbaler zatresao je mrežu glavom za oduševljenje navijača.

Da će ovo biti košmarna noć za Boku nagovijestio je napadač Huan Martinez koji je izjednačio u 81. minutu. Nakon 1:1 u regularnom dijelu krenuli su penali, a samo je Karlos Tevez pogodio za Boku.

Penale su redom promašili Mekalister, Urtado kao i novajlija iz Benfike Eduardo Salvio, pa je Boka na kraju ipak zasluženo ispala već u drugoj rundi nacionalnog kupa.