petak avgust 23

Crna Gora ubjedljiva protiv Irana

by Alen

Pobjeda protiv Asvela u trening meču, tri poraza na turniru u Lionu od Francuske, Argentine i Brazila uz dobre igre u sva tri meča, a onda pobjeda.

156 hits

Mitrović: Iran je skroman protivnik, lijepo je kad se upiše pobjeda

by Alen

Košarkaška reprezentacija Crne Gore upisala je prvu pobjedu tokom priprema za istorijski nastup na Svjetskom prvenstvu.

158 hits

Ivanović i Radović nakon Irana: Dobra provjera

by Alen

Košarkaši Crne Gore ispunili su cilj nakon dolaska u Kinu. Nakon napornog puta upisali su pobjedu u prvom meču pripremnog turnira.

148 hits

Hobson nakon pet dana napustio Mornar

by Alen

18. avgust - Darington Hobson stigao je u Bar i pridružio se pripremama Mornara. 23. avgust - Darington Hobson napustio je Bar.

374 hits

srijeda, 14 avgust 2019 09:20

(VIDEO) De Rosi ga dao na debiju, Boka ispala

Neće Danijele De Rosi po dobrom pamtiti debi u novom klubu. Boka juniors je sinoć ispala u Kupu od drugoligaša Almagra nakon penala.

Sve je počelo idealno za Italijana i argentinski slavni klub. Nakon kornera u 27. minutu iskusni vezni fudbaler zatresao je mrežu glavom za oduševljenje navijača.

Da će ovo biti košmarna noć za Boku nagovijestio je napadač Huan Martinez koji je izjednačio u 81. minutu. Nakon 1:1 u regularnom dijelu krenuli su penali, a samo je Karlos Tevez pogodio za Boku.

Penale su redom promašili Mekalister, Urtado kao i novajlija iz Benfike Eduardo Salvio, pa je Boka na kraju ipak zasluženo ispala već u drugoj rundi nacionalnog kupa.