utorak novembar 12

Budućnost u Italiji: Da popravimo utisak i razigramo igrače koji nijesu u formi

by Alen

Izgubili su šanse da se plasiraju u Top 16 fazu Evrokupa, ali će preostala četiri meča i te kako značiti. Košarkaši Budućnost Volija će do kraja grupne faze drugog po jačini evropskog takmičenja pokušati da poprave utisak,…

36 hits

Misija EURO 2020. kreće iz Nikšića

by Alen

Turbulentno i razočaravajuće ljeto trebalo bi da je zaboravljeno, trebalo bi i da su sa Svjetskog prvenstva u Kvangdžuu izvučene pouke, pa bi "ajkule" večeras (18h, RTCG 2) mogle da krenu u nove pobjede.

32 hits

Mornar čeka Peristeri: Neka ovo bude prekretnica

by Alen

Izlaz iz krize se ne vidi, loši rezultati se ređaju kao na traci, a da stvar bude gora, pakleni ritam se nastavlja.

29 hits

Sterling ne igra protiv Crne Gore: Izbačen iz tima nakon svađe sa Gomezom

by Alen

Bura u reprezentaciji Engleske pred meč sa Crnom Gorom u devetoj rundi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

32 hits

utorak, 15 oktobar 2019 20:51

"Furija" pokazala zašto je šampion Evrope

Filip Filipović Filip Filipović

Ponovo su ostavili dobar utisak, odigrali su dobar meč, ali je Španija još jednom pokazala koliko je jaka. Mlada fudbalska reprezentacija Crne gore izgubili su od "furije" u petom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo - 0:2.

Izabranici Miodraga Vukotića upisali su četvrti poraz u pet mečeva kvalifikacija i sve su dalje od plasmana na šampionat Starog kontinenta.

Aktuelni šampion Evrope je poveo u 34. minutu. Strijelac je bio Aitor Bunjuela glavom. Španija je meč zaključala u 62. minutu kada je pogodio Mark Kukurelja.

Crna Gora je ostavila solidan utisak protiv favorita, nekoliko puta je i opasno zaprijetila, ali je morala da se suoči sa novim neuspjehom...

"Čestitam momcima na borbenosti, znali smo da igramo protiv vhunske ekipe i favorita. Žalimo za utakmicama i porazima u duelima sa Kazahstanom i Sjevernom Makedonijom, ali se okrećemo nastavku kvalifikacija", rekao je Miodrag Vukotić nakon meča.

Osim poraza Crne Gore, meč pod Goricom će se pamtiti i po debiju 16-godišnjeg Ansua Fatija, supertalenta Barselone.