Novi skandal sa utajom poreza, ovog puta u glavnoj ulozi Mirko Vučinić.

86 hits

Novi dan za vraćanje dugova

by Alen

Prije sedam dana, kada se činilo da su otpisani, košarkaši Budućnosti savladali su Trento u gostima i osvetili mu se za poraz u "Morači". Večeras "plave" očekuje još jedno gostovanje, protiv još jednog tima koji je…

87 hits

U zlatnom gradu se krije prvi evropski trijumf

by Alen

Sezona od koje se na startu mnogo očekivalo nije krenula kako su planirali u Baru, ali dok u ABA ligi košarkaši Mornara polako ispravljaju nešto lošiji start, pobjeda u Evropi još se čeka...

84 hits

Murinjo novi trener Totenhema

by Alen

Totenhem je sinoć prekinuo saradnju sa Maurisiom Poketinom, a svega par sati kasnije promovisan je novi trener. U pitanju je - Žoze Murinjo.

94 hits

subota, 19 oktobar 2019 18:01

Šok za Bajern u nadoknadi vremena

Imao je šampion Njemačke sve u svojim rukama, ali je u nadoknadi vremena ostao bez nova tri boda. Augzburg je šokirao Bajern Minhen 2:2.

Augsburg je poveo bukvalno poslije prve akcije, strijelac je bio Marko Rihter, ali uspjeli su gosti da okrenu skor na svoju stranu.

Prvo je Robert Levandovski u 14. minutu postigao gol za 1:1, da bi Serž Gnabri, u 49. minutu donio prednost Bavarcima.

Kada se očekivala pobjeda gostiju usledio je šok. Kordova je prošao po desnoj strani, a Finbogason iz neposredne blizine proslijedio loptu u mrežu Bajerna.

Šansu da dođe do pobjede i prve pozicije imao je Lajpcig koji je pogotkom reprezentativca Tima Vernera u 54. minutu poveo protiv Volfsburga.

Ipak, domaćin nije izdržao, a gol za goste postigao je u 82. minutu Vut Veghorst.