Novi skandal sa utajom poreza, ovog puta u glavnoj ulozi Mirko Vučinić.

98 hits

Novi dan za vraćanje dugova

by Alen

Prije sedam dana, kada se činilo da su otpisani, košarkaši Budućnosti savladali su Trento u gostima i osvetili mu se za poraz u "Morači". Večeras "plave" očekuje još jedno gostovanje, protiv još jednog tima koji je…

93 hits

U zlatnom gradu se krije prvi evropski trijumf

by Alen

Sezona od koje se na startu mnogo očekivalo nije krenula kako su planirali u Baru, ali dok u ABA ligi košarkaši Mornara polako ispravljaju nešto lošiji start, pobjeda u Evropi još se čeka...

90 hits

Murinjo novi trener Totenhema

by Alen

Totenhem je sinoć prekinuo saradnju sa Maurisiom Poketinom, a svega par sati kasnije promovisan je novi trener. U pitanju je - Žoze Murinjo.

101 hits

subota, 19 oktobar 2019 19:13

(VIDEO) Šćepo i Partizan srušili Mornar

Derbi treće runde ABA lige nije izgledao onako kako smo očekivali, a na kraju slavio je Partizan. "Crno-bijeli" su večeras u "Topolici" savladali Mornar (76:65).

Egal meč gledan je sve do posljednje četvrtine kada je napad Mornara potpuno stao, a Partizan je na krilima Voldena i Jaramaza otišao ne nedostižnu razliku. Pri rezultatu 60:65 (trojka Damira Markote) ekipa koju je večeras sa klupe predvodio Vlado Šćepanović (Andrea Trinkijeri imao zdravstevnih problema prije meča) je napravila seriju 11:1 i prelomila meč.

scepo

Bio je ovo prvi poraz Barana nakon dvije uvodne pobjede u regionalnom takmičenju.

Dobro su izabranici Mihaila Pavićevića otvorili meč, predvođeni Urošem Lukovićem bili u vođstvu. Međutim, u nastavku je stao i on. Svi ostali su podbacili, a tako se ne može igrati protiv Partizana.

Najefikasniji u redovima pobjednika bio je Ognjen Jaramaz sa 17 poena, dok je Markus Pejdž dodao 13. Na drugoj strani 16 koševa Džejkoba Pulena, ali očajan ut iz igre (5-19). Luković je meč završio sa 14 poena i sedam skokova (2-8 slobodna bacanja), dok je  Damir Markota dodao deset.