četvrtak novembar 14

(VIDEO) Sedmica na Vembliju: Najteži poraz Crne Gore u istoriji

by Alen

Posljednji meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo fudbalska reprezentacija Crne Gore igra na Vembliju protiv Engleske.

211 hits

Federer počistio Novaka i ostavio Nadala na prvom mjestu

by Alen

Postoje dani kada vam ništa ne ide od ruke. Baš takav se desio Novaku Đokoviću u trećem kolu Mastersa u Londonu. Đoković nije mogao da se suprotstavi Rodžeru Federeru koji ga…

102 hits

Remi mlade selekcije u Haifi

by Alen

Mlada reprezentacija Crne Gore odigrala je bez golova na gostovanju Izraelu u svom šestom meču u grupi 6 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

97 hits

Šampionska lekcija Rafe: Kada gubiš ne lomiš reket nego zapneš još jače

by Alen

Svakakva čuda je Rafael Nadal pravio u karijeri, zato i jeste jedan od najvećih tenisera svijeta svih vremena, ali o preokretu "sa konopaca" protiv Danila Medvedeva će se još pričati.

228 hits

petak, 08 novembar 2019 22:05

Mornar pao u Železniku: Mnogo problema za novi poraz

ABA liga ABA liga

Problemi za košarkaše Mornara se nastavljaju. Barani su odigrali još jedan meč ispod nivoa i doživjeli novi poraz.

U šestoj rundi ABA lige izabranici Mihaila Pavićevića izgubili su večeras u Železniku od FMP-a (83:92) koji je nastavio sjajnu seriju i sa 5-1 zasjeo na vrh tabele regionalnog takmičenja.

Imao je Mornar mnogo problema u odbrani protiv raspoložene i motivsane ekipe koju sa klupe vodi Vladimir Jovanović. Nakon prvih deset minuta bilo je 19:18, a onda rapsodija na obje strane. Na tri i po minuta prije kraja FMP je stigao do 42:29, ali se Mornar serijom 14:2 vratio u meč.

Odluka je pala u trećoj četvrtini kada se FMP serijom 7:0 odlijepio na 64:51, da bi minut prije kraja tog perioda stigao do ogromnih 55:72. U nastavku nije bilo nikakve dileme, Mornar je uspio dobrim napadom da smanji prednost, ali je u odbrani bilo previše rupa. A, na takav način se ne može upisao pobjeda u regionalnom takmičenju.

Najefikasniji u redovima Mornara bio je Milko Bjelica sa 16 poena, Damir Markota je dodao 15, a Antabija Voler 14.