petak decembar 06

Johanson: Prazan sam, još uvijek imamo velike šanse

by Alen

Umjesto željena četiri, Crna Gora će u glavnu fazu Svjetskog prvenstva u Japanu prenijeti dva boda.

94 hits

(VIDEO) U dobrom smo ritmu, ali mi igramo u "Morači"

by Alen

Dva velika derbija, dvije velike pobjede protiv Partizana i Mornara, kojima su potvrdili - ova ekipa ima pobjednički mentalitet i spremna je za velike stvari.

108 hits

Rajčić i Radičević: Glupo i početnički

by Alen

Rukometašice Crne Gore su jutros u posljednjoj sekundi izgubile od Španije na zatvaranju grupne faze Svjetskog prvenstva u Japanu.

125 hits

Barbosa u posljednjoj sekundi slomila "lavice"

by Alen

Rezultatska klackalica tokom cijelog meča, nevjerovatni preokreti tokom cijelog meča. Povratak iz bezizlazne situacije, povratak iz -2 na minut i po prije kraja, ali onda poraz u posljednjoj sekundi. Rukometašice…

196 hits

nedjelja, 01 decembar 2019 17:04

Budućnost se poigravala u Nikšiću: "Plavi" srušili Sutjesku poslije dvije godine

FK Budućnost FK Budućnost

Apsolutna dominacija jednog tima, mnogo šansi i prilika za možda i ubjedljiviju pobjedu. Na kraju, pobjeda "plavih" nakon dvije godine. Fudbaleri Budućnosti savladali su danas u Nikšiću Sutjesku 2:0 i preuzeli lidersku poziciju Telekom 1. CFL.

Izabranici Mladena Milinkovića dominirali su tokom cijelog meča, stvarali šanse, igrali lijep fudbal, dok aktuelni šampion na drugoj strani nije mogao apsolutno ništa.

Da će ovo biti trijumfalan dan za Podgoričane najavio je Igor Ivanović u 23. minutu. Bivši igrač nikšićke ekipe je naletio na odbijanac Ličine nakon šuta Zarubice i zatresao mrežu.

U nastavku ponovo se za sve pitala Budućnost, ali je Ličina spašavao domaćina. Zarubica, Grbić, Božović su promašivali, ali nije Stojiljković u sudijskoj nadoknadi. Krilni napadač je iskoristio asistenciju Zarubice i savladao Ličinu. Za potvrdu velikog i sigurnog trijumfa protiv najvećeg rivala.

Sjajnu seriju bez poraza Iskra je prekinula na Starom Aerodromu protiv Petrovca, dok je u goleadi Rudar pod Golubinjom srušio Kom.