petak decembar 06

Johanson: Prazan sam, još uvijek imamo velike šanse

by Alen

Umjesto željena četiri, Crna Gora će u glavnu fazu Svjetskog prvenstva u Japanu prenijeti dva boda.

96 hits

(VIDEO) U dobrom smo ritmu, ali mi igramo u "Morači"

by Alen

Dva velika derbija, dvije velike pobjede protiv Partizana i Mornara, kojima su potvrdili - ova ekipa ima pobjednički mentalitet i spremna je za velike stvari.

110 hits

Rajčić i Radičević: Glupo i početnički

by Alen

Rukometašice Crne Gore su jutros u posljednjoj sekundi izgubile od Španije na zatvaranju grupne faze Svjetskog prvenstva u Japanu.

127 hits

Barbosa u posljednjoj sekundi slomila "lavice"

by Alen

Rezultatska klackalica tokom cijelog meča, nevjerovatni preokreti tokom cijelog meča. Povratak iz bezizlazne situacije, povratak iz -2 na minut i po prije kraja, ali onda poraz u posljednjoj sekundi. Rukometašice…

198 hits

srijeda, 04 decembar 2019 16:10

Podgoričanin uz Mihu: Volim te najviše

Fiorentina je sa dva gola Marka Benasija odradila Citadelu u Kupu Italije (2:0) uprkos tome što je Lorenco Venuti isključen u 27. minutu, stadion Artemio Franki je zjapio poprilično prazan, ali na tribinama je bila vidljiva poruka za bivšeg trenera "viole" Sinišu Mihajlovića!

I to od jednog Podgoričanina…

Čovjek koji je još jednom dokazao koliki je borac kada se upustio u "žestok duel sa leukemijom" je opčinio mladog trenera iz Podgorice Luku Popovića.

Nekadašnji pomoćni trener Drezge sa kojom je ispisao povratak u Drugu ligu Crne Gore je prisustvovao utakmici ljubičastih, a sa sobom je nosio transparent na kome je pisalo:

"Miha, imaš najboljeg imaginarnog druga na svijetu. Volim te najviše, do pobjede".