Stari rivali, superteškaši evropskog vaterpola, ponovo u klinču - nikada u ljepšem ambijentu.

65 hits

Draškov san, pet i po godina kasnije

by Alen

Budimpešta, ljeto 2014. Sve je bilo spremno za veliko finale Evropskog prvenstva u gradu vaterpola - i to sa domaćom nacijom kao jednim od aktera. Da spektakl na čuvenom "Margitsigetu" bude još veći.

63 hits

Mijović pred Zagreb: Važno je da se vratimo sa pobjedom

by Alen

Košarkaši Budućnost Volija sjutra u 17. rundi ABA lige gostuju Ciboni (18h).

1 hits

Vjerujem u djevojke i ovaj projekat

by Alen

Stara dobra Liga šampiona, na novom mjestu u Podgorici.

52 hits

srijeda, 04 decembar 2019 22:27

Simultanka Rašforda srušila Murinja, Lester nastavio seriju

U pobjedničkom raspoloženju se Žoze Murinjo vratio na Old Traford. Totenhem je bio u seriji, ali je večeras "Teatar snova" napustio pognute glave. "Crveni đavoli" srušili su "pijevce" 2:1 na krilima fenomenalnog Markusa Rašforda.

Engleski reprezentativac odigrao je fenomenalan meč, a goste je "načeo" već u šestom minutu. Opalio je po lopti sa lijeve strane i uz pomoć golmana Gazanige donio domaćinu vođstvu.

Poslije toga Gazaniga je odbranio nekoliko šansi Junajteda, uključujući i bombu Rašforda koju je zahvatio vrhovima prstiju, pa je lopta završila na prečki. A, onda u moru napada majstorija Dele Alija na drugoj strani. Sjajnim prijemom je vezni fudbaler Totenhema izbacio Freda i Janga i pogodio za 1:1 u 39. minutu.

Početkom nastavka 2:1, novi gol Rašforda. Ovog puta iz penala. Za veoma važnu pobjedu čete Ole Gunara Solskjera. I prvi poraz Murinja od kada je preuzeo tim iz Londona.

Lester nastavlja da sanja. "Lisice" su na svom terenu savladale Votford (2:0) za sedmu vezanu pobjedu. Džejmi Vardi iz penala u 55. i Džejms Medison u posljednjem minutu meča donijeli su Lesteru nastavak nevjerovatne serije.

Mini seriju od dva poraza Čelsi je prekinuo na Stemford Bridžu protiv Aston Vile (2:1) golovima Tamija Ejbrahama i Mejsona Maunta.