Ove "ajkule" su jače od svega! Crna Gora je osvojila bronzanu medalju na EP!

Meč za pamćenje, povratak za pamćenje i prekid prokletstva. Ova ekipa koju sa klupe vodi Vladimir Gojković je jača od svega. Ima šampionski mentalitet, nikada se ne predaje, a to…

164 hits

Brguljan: Ovo što mi možemo da priredimo ne može niko

by Alen

Vaterpolisti Crne Gore nevjerovatnim preokretom savladali su Hrvatsku i osvojili prvu bronzanu medalju u istoriji.

53 hits

Ivović: Najdraža medalja

by Alen

Crnogorski vaterpolisti donose medalju sa Evropskog prvenstva - savladali su Hrvatsku u meču za treće mjesto i osvojili prvu bronzu na velikim takmičenjima.

39 hits

Španija odbranila evropski tron

by Alen

Španija je odbranila evropski rukometni tron! U dramatičnom okršaju u Stokholmu Furija je savladala Hrvatsku u izuzetno dramatičnom finalu došla do drugog zlata u svojoj istoriji.

21 hits

ponedjeljak, 16 decembar 2019 12:22

SUPERDERBIJI: Siti i Pep na Real, šampion protiv Atletika, Čelsi na Bajern

Prva eliminaciona runda Lige šampiona za sezonu 2019-20 donosi superokršaje.

Pep Gvardiola sa Mančester sitijem ide na noge Real Madridu, dok će i aktuelni šampion u Madrid - Liverpul će u osmini finala najboljeg evropskog takmičenja igrati sa Atletikom.

Napoli - Barselona

Prema propozicijama takmičenja, u osmini finala nisu mogli da se sretnu klubovi iz istih liga, kao ni sa timovima koji su im bili rivali u grupnoj fazi.

Kakvi nas okršaji očekuju na proljeće najbolje se vidi po podatku da su u konkurenciji ostala i sva desetorica prvoplasiranih igrača sa nedavnog izbora za Zlatnu loptu: Mesi (Barselona), Van Dajk (Liverpul), Ronaldo (Juventus), Mane (Liverpul), Salah (Liverpul), Mbape (PSŽ), Alison (Liverpul), Levandovski (Bajern Minhen), Bernardo Silva i Marez (Mančester siti).

Mečevi osmine finala Lige šampiona igraju se 18, 19, 25. i 26. februara, revanši su 10, 11, 17. i 18. marta, dok su četvrtfinala na programu 7. i 8. aprila, druge utakmice 14. i 15. aprila. Polufinala su 28. i 29, aprila, revanši 5. i 6. maja, a borba za titulu prvaka Evorpe 30. maja u Istanbulu na stadionu "Ataturk".