OŠ “Rifat Burdžović Tršo” dobila centralno grijanje

OŠ “Rifat Burdžović Tršo” dobila centralno grijanje

Standard

12/11/2023

14:46

U JU Osnovna škola ‘Rifat Burdžović Tršo’ u selu Lozna kod Bijelog Polja, završena je adaptacija termotehničkih instalacija i uvedeno je centralno grijanje, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete.

Kako navode iz tog vladinog resora, vrijednost radova je 160.845,09 eura, a izvođači su “Thermia” d.o.o. iz Podgorice i “Eurozox” d.o.o. iz Danilovgrada.

“Škola je osnovna davne 1907. godine i iznjedrila je brojne uspješne generacije, a sada je konačno obezbijeđen kvalitetan i bezbjedan sistem grijanja koji će značajno uticati na unapređenje kvaliteta vaspitno-obrazovnog procesa u samoj ustanovi”, kazali su iz Ministarstva.

Izvor: MP

Iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija navode da će nastaviti sa realizacijom sličnih aktivnosti, u skladu sa prioritetima i raspoloživim finansijskim sredstvima.

Izvor (naslovna fotografija):Izvor: MP

Ostavite komentar

Komentari (0)

X