
Kako prenosi ETV portal policija i danas obezbjeđuje i prati okupljanje.
Iz Uprave policije za portal Standard su kazali da je protest nije prijavljen u skladu sa Zakonom o javnim okupljanjima.
“Do ovog trenutka nije prijavljeno u skladu sa Zakonom o javnim okupljanjima.
Oni su samo najavili putem medija”, kazali su nam iz Uprave policije.


Podršku blokadama i danas je dao predsjednik Opštine Zeta i funkcioner Demokratske narodne partije (DNP) Mihailo Asanović.

Kao i uoči Nove godine kada su na istoj lokaciji bili blokade, i sada građani, koji imaju let, do aerodroma moraju pješke zbog blokade.

Preporučeno
Prema informacijama sa zvanične internet stranice Aerodroma Crne Gore, u terminu od 13:25 do 16:25 sati planirano je pet letova sa podgoričkog aerodroma – za Varšavu, London, Beč, Beograd i Istanbul.

Prethodna četiri dana Zećani su blokirali kružne tokove na Zabjelu, Donjoj Gorici i prema Nikšiću i Cetinju, most na Sitnici, kao i put Podgorica-Bar u mjestu Bistrice i u Vranjini nezadovoljni zbog gradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda u Botunu.














