Na magistralnom putu Podgorica-Budva, u mjesu Ulići, oko 16 časova došlo je do samozapaljenja vozila, saopšteno je iz Operativno-komunikacionog centra Uprave policije,
“Došlo je do samozapaljenja vozila. Nije bilo povrijeđenih, a vlasnik vozila nije htio da se vrši uviđaj. Radi se samo o materijalnoj šteti. Za to vrijeme stvorile su se kolone, koje se sad polako raščišćavaju i normalizuje se saobraćaj”, kazali su iz OKC-a za Portal Standard.
Kako je dodao, povrijeđenih nije bilo, a uzrok požara je nepoznat.

Preporučeno
















