Abazović poručio da onaj ko je upotrijebio zvučni top mora u zatvor, Vulin mu odgovorio

Abazović poručio da onaj ko je upotrijebio zvučni top mora u zatvor, Vulin mu odgovorio

Standard

21/03/2025

13:40

Lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović izjavio je za TV Vijesti da je protest 15. marta u Beogradu bio najljepše lice Srbije u posljednjih 35 godina, a da onaj koji je upotrijebio zvučno oružje protiv mirnih demonstranata mora da ide u zatvor.

„Šta ima da se priča dalje, to je protiv zakona, upotreba tog topa“, naglasio je Abazović koji je ocijenio da iza toga stoji „potpis režima 100 odsto“, ali nije mogao sa sigurnošću da kaže da li je to i potpis predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.

Portal Borba prenio je reakciju potpredsjednika Vlade Srbije, Aleksandra Vulina, na izjavu Abazovića. 

„Da smo ga još malo držali na režimu pojačane kontrole povukao bi i priznanje Kosova i ispovijedio se da nije Dritan već Dušan.

Šibicar ostaje šibicar“, poručio je Vulin, između ostalog, o izjavi Abazovića.

Izvor: AntenaM
Izvor (naslovna fotografija): AntenaM/EPA-EFE

Ostavite komentar

Komentari (0)

X