Pokret Evropa sad: O licemjerstvu govore sateliti DPS-a

Pokret Evropa sad: O licemjerstvu govore sateliti DPS-a

Standard

11/10/2022

22:47

O licemjerstvu govori član partije o čijim djelima govore afera ”Petlja”, afera ”Ramada”, afera ”Limenka”, zapošljavanje u školama, ministarstvu obrazovanja i aerodromima po partijskom ključu, naveli su iz Pokreta Evropa sad reagujući na izjavu poslanika SD-a, Borisa Mugoše.

“Samo od novca koji je država izgubila u pomenutim aferama, mogli su biti završeni svi projekti koje je gospodin Boris Mugoša naveo i da pritom ostane novca za još projekata”, kazali su u reagovanju.

Iz tog pokreta su poručili kako je očigledno da Boris Mugoša smatra vrijednijim od drugih, pa je zbog te “bitnosti”, prije nekoliko godina dobio stan površine 71 m2 od Glavnog grada, a za kupovinu stanova se veći dio građana kreditno zadužuje.

“Boriti se za državu socijalne pravde, kako se samo deklarativno bori gospodin Mugoša, a na račun građana dobijati stan – više je nego licemjerno”, zaključuju u reagovanju.

Izvor (naslovna fotografija): Pokret Evropa sad

Ostavite komentar

Komentari (0)

X