U objavi na društvenim mrežama obratio se predsjedniku Vlade i gradonačelniku Podgorice, Milojku Spajići i Saši Mujoviću.
„Spajiću i Mujoviću, dok vi jedete suši u japanskom restoranu, šaljem vam slike iz Botuna i Srpske sa bazena crvenog mulja koji je trebalo da sanirate. Ovakva vam je svaka istina“, poručio je Knežević.
Kaže kako se onda čude što odbornici DNP-a u Skupštini Glavnog grada neće glasati za izvještaj o radu gradonačelnika.
Preporučeno
„Da je pravde, a biće je, zbog ovog ekološkog genocida nad Zetom sad bi umjesto sušija jeli sardine u Spužu“, zaključio je Knežević.
— Milan Knežević (@MilanKnezevic80) June 22, 2026















