Barsi stiže pojačanje u najvažnijem trenutku

Barsi stiže pojačanje u najvažnijem trenutku

Standard

29/09/2024

15:47

Vojčeh Ščensni stiže u poneđeljak u Barselonu, simbolično u najpotrebnijem trenutku.

Injaki Penja je pokazao da nije dorastao da bude prvi golman Barselone poslije povrede Mark Andre Ter-Štegena. Penja je primio četiri gola u Pamploni, ne uliva povjerenje, a to pokazuju i zabrinjavajuće brojke.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

Naime, Penja je u mečevima La Lige branio na 15 utakmica, primio je čak 23 gola, u prosjeku, gol i po po meču, što je previše.

I baš zbog toga i jeste pravi trenutak za dolazak Vojčeha Ščensnog.

Poljak će u poneđeljak sletjeti u Barselonu na ljekarske preglede, nakon čega će biti ozvaničen njegov transfer.

Očekuje se da on sa tribina posmatra meč Lige šampiona protiv Jang bojsa, ali da će debitovati poslije reprezentativne pauze, 20. oktobra, kada na ,,Monžuiku” gostuje Sevilja.

Nema dileme da je u ovom momentu, Poljak najpotrebniji Barseloni, a uz to se posline pauze vraćaju i – Dani Olmo, Fermin Lopez, Gavi i Frenki de Jong.

Izvor: Antena M
Izvor (naslovna fotografija): EPA-EFE

Ostavite komentar

Komentari (0)

X