Kjelini u Juventusu imenovan za menadžera

Kjelini u Juventusu imenovan za menadžera

Standard

16/09/2024

10:20

Bivši italijanski fudbalski reprezentativac Đorđo Kjelini imenovan je za menadžera Juventusa, koji će biti zadužen za odnose sa nacionalnim i međunarodnim institucijama.

U saopštenju Juventusa se navodi da će Kjelini danas zvanično preuzeti funkciju u torinskom klubu.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

“Kjelini nikada nije u potpunosti napustio “bjankonere” – njegovo srce, duša i vrijednosti su uvijek bile povezane sa klubom, i na terenu i van njega. Od 16. septembra, obavljaće funkciju Šefa za odnose sa fudbalskim institucijama. Đorđo će biti odgovoran generalnom direktoru Maurisiju Skanavinu i predstavljaće klub u svojoj novoj menadžerskoj ulozi”, navodi se, između ostalog, u saopštenju Juventusa.

Kjelini (40) je igrao za Juventus od 2004. do 2022. godine a igračku karijeru je završio prošle godine. Za reprezentaciju Italije je od 2004. do 2022. godine odigrao 117 utakmica i postigao je osam golova.

Izvor (naslovna fotografija):foto: Guliver AP Photo

Ostavite komentar

Komentari (0)

X