Spektakl na “Baj areni”: Sedam golova i pobjeda Leverkuzena u nadoknadi

Standard

22/09/2024

17:44

Atomski fudbal, sedam golova i na kraju trijumf Leverkuzena u nadoknadi protiv Volfsburga 4:3, epilog je meča 5. kola Bundeslige.

Nevjerovatno prvo poluvrijeme viđeno je na “Baj areni”.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

Prvo je gost poveo autogolom Mukielea nakon samo pet minuta igre, da bi Virc udarcem sa distance i Tah poslije neštoviše od pola sata donijeli preokret šampionu.

Ali, “vukovi” su sjajno reagovali nakon toga. Prvo je Bornauv nakon kornera i gužve glavom poravnao na 2:2, da bi Svandber u nadoknadi prvog dijela nakon sjajnog prodora i šuta sa 20 metara vratio prednost gostima 3:2.

Međutim, čim je počeo nastavak Bajer je vratio stvari na početak. Hinapija je glavom nakon kornera zakucao loptu u mrežu.

Tim Ćabija Alonsa je do kraja silovito napadao. Posao mu je olakšan u finišu, kada je gost u 88. minutu zbog isključenja Gerharta ostao sa igračem manje.

Trijumf je u nadoknadi šampionu je donio Bonifejs.

On se pogodio iz okreta sa desetak metara, nakon kornera i gužve, za veliko slavlje na “Baj areni”.