Njena bliska osoba i bivši asistent, Šon Filip dao je novinarima ažurirane informacije o njenom stanju.
“Samo sam joj poslao poruku: ‘Jesi li OK’. I rekla je: ‘OK sam’. Pitao sam je mogu li govoriti o tome, a ona je rekla: ‘Slobodno'”, kazao je Filip tokom emisije “Good Morning Britain”.On je dodao da redovno kontaktira sa Spirs i istakao je njen karakter.
“Volim je. Ona je tako snažna osoba. Svi smo bili iznenađeni ovim incidentom, ali to nije njen karakter. Ona je predivna”, tvrdi prijatelj.
Njen portparol Kejd Hadson kaže da je ovo bio nesrećan incident i potpuno neoprostiv.
“Britni će preduzeti prave korake i sarađivati, a nadamo se da će ovo biti prvi korak u dugo očekivanim promjenama u njenom životu. Nadamo se da će dobiti potrebnu pomoć i podršku u ovom teškom periodu”, rekao je Hadson.
Filip je tokom intervjua istakao da bi volio da Britni promijeni sredinu.
Preporučeno
“Promjena koju bih volio da vidim je da napusti Los Anđeles. Ali pričam s njom redovno i ona je ista koju sam poznavao još 2003. Nema odstupanja u njenom karakteru ili ličnosti”, istakao je Hadson.
















