Ovaj horoskopski znak je bez sumnje predodređen za uspjeh u modnoj industriji, barem tako kažu zvijezde.
Osobe rođene u znaku Škorpije otvorene su za nove ideje, maštovite su, inteligentne i hrabre. I čuvena urednica Voga, Ana Vintur, rođena je upravo u ovom vodenom znaku, a već godinama uspješno diktira modne trendove.
Robi Majers, Kelvin Klajn i Emilio Pući, samo su neki od mnogih iz svijeta koji su rođeni u znaku Škorpije. Ti ljudi su uspješni, snažni, kultni i razlog njihove uspješnosti nije samo slučajnost kao što se čini, tvrdi astrolog Suzan Miler.
U ovom znaku je rođeno najviše uspješnih preduzetnika. Oni su sposobni da posao povežu s umjetnošću.
Osobe rođene u ovom horoskopskom znaku stvarno razumeju šta je potrebno kako bi doneli kreativne ideje do tržišta, objasnila je Suzan Miler.
Takođe su marljivi, odlučni i energični radnici koji ne odustaju u ostvarenju svojih ciljeva. Uz to, odlikuje ih istraživački duh. U svijetu modnih časopisa to znači predstavljanje odličnih proizvoda na pristupačan način.
Škorpija nikada neće pokazati lijep predmet koji ne može da se kupi. On će pokazati proizvod koji će biti dovoljno praktičan kako bi ga čitatelj poželio da kupi i učiniće sve što je u njegovoj moći kako bi bio siguran da je taj proizvod na raspolaganju.
Drugi razlog zašto je Škorpija toliko uspješna u modnoj industriji je diskrecija.
Oni su direktno uključeni u puno poslovnih strategija i odlaze na sastanke sa širokim rasponom dizajnera s kojima sarađuju i znaju dosta toga o svakom dizajneru, tako da je to vjerovatno jedan od razloga njihovog nevjerovatnog uspeha, tvrdi Miller.
Pripadnici ovoga znaka privlače pažnju gdje god da se pojave. Kada odaberu jedan stil, on mora savršeno da im odgovara. Škorpije su vrlo intuitivni i njihov stil je odraz njihove ličnosti. Žele da privuku pažnju jedino zbog elegancije, ističe Suzan Miler.
Astrolog prognozira za Škorpije u sljedećoj godini razne oblike saradnje i druženja.
Preporučeno
Ovaj horoskopski znak je bez sumnje predodređen za uspjeh u modnoj industriji, barem tako kažu zvijezde.















