
Hotel Mogren na atraktivnoj lokaciji blizu zidina budvanskog Starog grada biće ponovo otvoren u maju, nakon što je završeno renoviranje kultne Gradske kafane, najavili su iz Hotelske grupacije Budvanska rivijera.
Preporučeno
Parcijalni radovi na obnovi hotela Mogren, osim u dijelu Gradske kafane, podrazumijevali su adaptaciju centralnog hola, lobija i recepcije, prostora nekadašnjeg ekspres restorana i javnih toaleta. Akcenat je bio na ugostiteljskom dijelu, koji je podrazumijevao dodatna ulaganja u zamjenu instalacija i potpunu modernizaciju kuhinjskog dijela. Ukupna investicija adaptacije hotela iznosi oko milion i po eura.
Početak maja, kažu u HG Budvanska rivijera, biće i u znaku otvaranja najvećeg hotelskog kompleksa kompanije-Slovenske plaže. No, podsjećaju, ono što obilježi boravak svakog turiste koji dolazi u Budvu jeste nezaobilazna posjeta Gradskoj kafani, koja novim izgledom i ponudom spremno otvara vrata za stare i nove posjetioce.
Investicijom dodatno unapređuju kvalitet i ističu da će hotel Mogren, uprkos starosti objekta, očuvati neprikosnovenu poziciju kultnog gradskog mjesta.
“Dosljednost kvalitetu, raznovrsnosti ponude i gostoprimstvu ostaje imperativ novog ruha hotela Mogren i poziv da dobre navike ne treba mijenjati”, navode iz Budvanske rivijere.
Kako naglašvaju, posebno raduje činjenica da će Gradska kafana biti dio aktuelne ponude i u zimskom periodu.
“Prethodnih godina, to je bio evidentan nedostatak, a samo gradsko jezgro Budve će dodatno oživjeti”, dodaju iz Budvanske rivijere i najavljuju otvaranje tog ugostiteljskog objekta do kraja maja.












