Dozvoljene proslave matura, polumatura i svadbe do 50 ljudi, ples i muzika uživo i dalje zabranjeni u unutrašnjosti lokala

Dozvoljene proslave matura, polumatura i svadbe do 50 ljudi, ples i muzika uživo i dalje zabranjeni u unutrašnjosti lokala

Standard

04/06/2021

08:22

U baštama i na terasama se dozvoljavaju proslave maturskih i polumaturskih večeri, svadbe i proslave uz prisustvo do 50 ljudi.

To je jedna od novih mjera koje je u Bojama jutra na TV Vijesti saopštila ministarka Jelena Borovinić-Bojović i kazala da će važiti 14 dana.

Dozvoljavaju se izleti i ekskurzije, do 50 osoba, ali uz obavezu škole da prati poštovanja epidemioloških mjera.

Ples i muzika uživo su i dalje zabranjeni u unutrašnjosti lokala, ali je dozvoljeno puštanje muzike preko električno-akustičnih uređaja, kao i plesanje i muzika uživo na terasama.

Omogućen je i ulazak bez ikakvih uslova za državljane zemalja članica Evropske unije i Izraela.

Izvor: TV Vijesti
Izvor (naslovna fotografija):Jelena Borovinić Bojović

Ostavite komentar

Komentari (0)

X