Evo zašto Crna Gora ne ide na Eurosong

Evo zašto Crna Gora ne ide na Eurosong

Standard

15/11/2019

18:23

Generalni direktor RTCG Božidar Šundić donio je odluku da Crna Gora ne učestvuje naredne godine na Eurosongu u Roterdamu. Kako je saopštio menadžment RTCG, ova medijska kuća mora odgovorno da se ponaša i namjenski troši sredstva građana koja dobija iz budžeta.

Generalni direktor RTCG Božidar Šundić donio je odluku da Crna Gora ne učestvuje naredne godine na Eurosongu u Roterdamu. Kako je saopštio menadžment RTCG, ova medijska kuća mora odgovorno da se ponaša i namjenski troši sredstva građana koja dobija iz budžeta.

“Eurosong svake godine ovu medijsku kuću košta oko 130.000 eura. Naši muzički predstavnici većinom su postizali skromne rezultate. Do finala se teško dolazilo. Zato smo ove godine odlučili da navedeni novac uložimo u obnavljanje voznog parka RTCG. Plan je da kupimo pet novih automobila i time značajno poboljšamo bezbijednost naših ekipa koje svakodnevno prelaze i preko 1.000 kilometara”, naglasili su iz menadžmenta Javnog servisa.

 

Izvor: Portal RTCG

Povezani članci

Ostavite komentar

Komentari (0)

X