
Fijasko rješavanja problema koje osmišljava lokalna vlast u Kotoru jutros kao poseban doživljaj mogu iskusiti svi građani i gosti na kotorskoj Rivi, saopšteno je iz kotorskog DPS-a.
Preporučeno
Lokalna vlast je zimus odlučila da riješi pitanje gužvi u saobraćaju na glavnom ulazu u Stari grad tako što je postavila semafor bez funkcije, navodi se u saopštenju DPS-a. Semafor je do sada, kako kažu, samo stvarao dodatnu gužvu i kilometarske kolone vozila, u vansezoni.
Da bi to prekinuli, od jutros semafor „čuva“ i uniformisano lice, kaže se u saopštenju.
“Dakle, tako izgleda kada lokalna vlast predvođena apatridom Vladimirom Jokićem rješava probleme u gradu. Na ispomoć semaforu ide policajac da bi regulisao saobraćaj. Ne treba napominjati da je tek mjesec maj i da špic turističke sezone još nije na pomolu, a haos u saobraćaju već u potpunosti blokira grad. Šta će biti u julu i avgustu, ostaje da Kotorani vide, najbolje od kuće, da se ne bi bavili ekstremnim sportom – višesatnim sjedenjem u kolima na vrućini, čekajući da na ispomoć semaforu i službenom licu, stane možda i sam Jokić”, zaključuje se u saopštenju DPS-a.












