Počeli radovi na izgradnji dječijeg igrališta u Mahali

Počeli radovi na izgradnji dječijeg igrališta u Mahali

Standard

25/05/2021

11:36

Iz Glavnog grada saopšteno je da su ekipe gradskog preduzeća Zelenilo danas počele da izvode radove na izgradnji dječijeg igrališta u Mahali u gradskoj Opštini Golubovci.

“Novo dječije igralište prostiraće se na oko 300 m². Na podlozi od tartana biće ugrađeni: kula sa toboganom, ljuljaška sa dva sjedišta, vrteška, dvostruka klackalica i dvije njihalice. Prostor će takođe biti opremljen parkovskim mobilijarom, novom rasjvetom i oplemenjen sadnicama drveća i žive ograde, a kompletne zelene površine biće pokrivene sistemom za navodnjavanje”, navode u saopštenju.

Iz Glavnog grada napominju da su u toku pripremni radovi na skidanju površinskog sloja zemlje, nakon čega će se pristupiti ugradnji ivičnjaka i betoniranju platoa za dječije sprave i tartan.

Povezani članci

Ostavite komentar

Komentari (0)

X