Privredno društvo Sportski objekti vrši ”zimske konzervacije terena Gradskog stadiona pod Goricom za predstojeće mečeve u prvoj Crnogorskoj fudbalskoj ligi i utakmice reprezentativnih selekcija Crne Gore u fudbalu”, saopšteno je iz Glavnog grada.
Kako navode, radi se zaštita, bušenje, zasijavanje i đubrenje, kao i ravnanje terena sa pijeskom, a sve u skladu sa preporukama stručnog tima profesora sa Biotehničkog fakulteta u Podgorici.
Preporučeno
”Zbog velikih mrazeva, djelovi terena ispred golova se u cilju zaštite prekrivaju specijalnom agro folijom, a svi navedeni radovi trajaće do 15. februara kada će se izvršiti dekonzervacija i kada će teren u potpunosti biti spreman za korišćenje”, piše u saopštenju.












