Vuković: Autoputem do Veruše – dan za nezaborav …

Vuković: Autoputem do Veruše – dan za nezaborav …

Standard

06/10/2021

22:43

Juče smo imali jedan od najljepših dana otkako je aktuelna gradska uprava u mandatu, poručio je gradonaćelnik Podgorice Ivan Vuković.

“Na inicijativu menadžmenta kineske kompanije CRBC, obišli smo radove na autoputu, a potom i prelijepu Verušu, gdje smo prethodnih sedmica bili vrijedni i realizovali investicije u putnu infrastrukturu vrijedne 240.000 eura”, napisao je Vuković na Facebooku.

Uporedo s našim aktivnostima, dodao jeon, kompanija Bemax privodi kraju radove na temeljnoj sanaciji regionalnog puta od Mateševa do Lopata, u dužini od preko 20km.

“Mještani, Milačići i Vešovići su nas divno dočekali. Prethodno nas je čika Vojo Milošević podsjetio na to da nas na Veruši čeka još dosta posla. Nastavljamo dalje, PODGORIČKI, NE POLITIČKI”, poručio je Vuković.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X