Na aerodromu Tivat uhapšen državljanin Izraela: Potraživan po potjernici Interpol Kijev

Na aerodromu Tivat uhapšen državljanin Izraela: Potraživan po potjernici Interpol Kijev

Standard

17/09/2018

12:29

Crnogorska policija na aerodromu Tivat uhapsila je K.O. (36) državljanina Izraela koji se potražuje po međunarodnoj potjernici NCB Interpol Kijev radi obezbjeđenja njegovog prisustva u krivičnom postupku zbog krivičnog djela nezakonito prisvajanje, pronevjera ili prenos vlasništva nad imovinom putem malverzacija, saopšteno je iz Uprave policije.

Crnogorska policija na aerodromu Tivat uhapsila je K.O. (36) državljanina Izraela koji se potražuje po međunarodnoj potjernici NCB Interpol Kijev radi obezbjeđenja njegovog prisustva u krivičnom postupku zbog krivičnog djela nezakonito prisvajanje, pronevjera ili prenos vlasništva nad imovinom putem malverzacija, saopšteno je iz Uprave policije.

“Sudija za istragu Višeg suda u Podgorici je za ovo lice odredio ekstradicioni pritvor. Slijedi komunikacija nadležnih organa dvije države radi izručenja ovog lica”, navodi se u saopštenju.

Takođe, danas su službenici NCB Interpol Podgorica u saradnji sa službenicima Posebne jedinice policije realizovali ekstradiciju lica koje se potražuje po potjernici raspisanoj od strane NCB Interpol Moskva. 

Povezani članci

Službenici NCB Interpol Podgorica su danas, 17.09.2018. godine, realizovali ekstradiciju, iz Crne Gore u Rusku Federaciju, D.V.I. (28) iz Moskve, državljanina Ruske Federacije, koji se potraživao od strane NCB Interpol Moskva radi obezbjeđenja njegovog prisustva u krivičnom postupku zbog krivičnog djela prevara. 

Ostavite komentar

Komentari (0)

X